Reklamlar
GündemMagazin

Zeynep Bastık Kimdir? 2022

Reklamlar

Zeynep Bastık Kimdir? 8 Temmuz 1991 İstanbul doğumlu Zeynep Bastık, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. Bir dönem Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini de yapan Zeynep Bastık, Murat Dalkılıç’ın Lüzumsuz Savaş adlı şarkısına birlikte düet yapmış ve geniş kitlelerce tanınmıştır. Zeynep Bastık, daha sonra kendi albümünden çıkış parçası olan Fırça şarkısı ile müzik dünyasına adım atmıştır.

Zeynep Bastık Kimdir?

Zeynep Bastık kimdir? Sempatik sanatçı 8 Temmuz 1993 yılında Çanakkale’de dünyaya geldi. Yük gemilerinde çalışan bir babanın ve Lojistik alanında çalışan bir annenin kızı olan Zeynep Bastık henüz 3 yaşındayken annesi ile birlikte İzmir’e taşındı. Anne ve babasının boşanmasının ardından babasının diğer evliliğinden bir kardeşi daha vardır.
Çocukluk yıllarını anne ve anneannesi ile İzmir’de geçiren Zeynep Bastık’ın anneannesi de Türk Halk müziği sanatçısıdır. Dedesi eski bağlama üstadı, teyzesi ise konservatuarda öğretim görevlisidir. Zeynep Bastık, daha sonra kendi albümünden çıkış parçası olan Fırça şarkısı ile müzik dünyasına adım atmıştır..

Zeynep Bastık Kaç Yaşındadıır?

Ünlü fenomenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Zeynep Bastık kimdir? 08.07.1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve 30 yaşındadır.

Zeynep Bastık Hangi Burç?

Zeynep Bastık kimdir? Sempatik sanatçımız 8 Temmuz 1991 doğumlu ve yengeç burcudur.

Zeynep Bastık’ın YouTube Kanalı Nedir?

Ünlü fenomen YouTube hayatına 15 Kasım 2018 tarihinde başlamıştır ve 2,29 Milyon aboneye sahipttir. Zeynep Bastık YouTube kanalında güzel şarkılarından söylemektedir. YouTube kanalı.

Reklamlar

Zeynep Bastık’ın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen YouTube kanalında ne kadar paylaşım yapsa da Instagram hesabında da paylaşım yapmaktadır. Instagram hesabında daha çok kendisi ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. 2,1 Milyon takipçisi bulunan Zeynep Bastık, 21 Ekim 2012 tarihinden itibaren Instagram hesabında paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Zeynep Bastık’ın Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına twitter hesabı üzerinden başlamıştır. Eylül 2011 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 80,2 bin takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Zeynep Bastık Nerelidir?

Ünlü fenomenin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü fenomen Zeynep Bastık, Çanakkaleli’dir.

zeynep bastık kimdir
Zeynep Bastık ve Eşi Tolga Akış

Zeynep Bastık’ın Kariyeri

7 yıl boyunca dans eden Zeynep Bastık bir dönem Anadolu Ateşi grubuna dans etti bir dönem tiyatro’da sahne aldı.  Ardından İzmir Kordon’da rock şarkıları söylediği Jackpot isimli bir müzik grubunun solistliğini yaptı ardından şarkıcı Murat Dalkılıç tarafından keşfedildi. Murat Dalkılıç’ın ekibinden birinin iletişim kurması ile sağlanan işbirliğinin ardından 18 yaşında Murat Dalkılıç’ın vokalisti olarak ilk konserini Çeşme’de verdi. Ardından müzik kariyeri için İstanbul’a taşındı.  Ardından Murat Dalkılıç ile ‘Lüzumsuz Savaş’ şarkısında düet yaptılar.
2014’de ilk solo şarkısı Fırça’yı bir video klip ile birlikte yayınladı. Ardından İstanbul Emirgan’da ‘Gizli Kalsın’ da 3 yıl boyunca sahne aldı. Bu sırada Adı Mutluluk, Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi dizilerde de rol aldı. Ardından Fox Tv’de yayınlanan Yasak Elma’da İrem karakterine hayat verdi.
2018 yılında Tolga Akış ile aşk yaşamaya başlayan Ünlü fenomen Youtube kanalında yayınladığı cover şarkıları ile ön plana çıktı. Ardından Her Yerde Sen isimli dizinin de jenerik müziği olan şarkısını yayınladı.
2019 yılında Mustafa Sandal ile ‘Mod’ isimli şarkısında eşlik etti.

Zeynep Bastık Nerede Yaşıyor?

Ünlü fenomen Zeynep Bastık, İstanbul’da doğmuştur ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Zeynep Bastık’ın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.63 boyunda ve 53 kilodadır.

Zeynep Bastık’ın Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Açık kahverengi saçlı, kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Zeynep Bastık’ın Şarkıları

Uslanmıyor Bu · 2020
Mod · 2019
Bırakman Doğru Mu · 2019
Her Yerde Sen · 2019
Yol
Yanimda Kal
Felaket
Çukur · 2020
Şahaneyim · 2017
Fırça · 2014
Sorma
Canımsın Sen
Seni Kimler Aldı – 2020
Denedim
Yas – 2020
Eksik Bir Şey
Ezginin Günlüğü 40 Yıllık Şarkılar · 2020
Kazandım
Hikayesi Var · 2020
Dans Me To The End Of Love
Ben Kalp Sen
feat Pelin Akil – Bu Böyle
Aşk Her Şeyi Affeder Mi
Zeynep Bastık Her Yerde Sen..
feat Berkay – Yas
Kalbim
Gülümse
feat Ümit Kantarcılar – Biz Nereye
Kurşuni Renkler – Sen Ağlama – Git
Elimde Değil
Ayıp Yani
Şinanay

zeynep bastık kimdir

Zeynep Bastık’ın Oynadığı Filmler?

2018 – Yasak Elma (İrem) (TV Dizisi)
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Rüya) (TV Dizisi)
2015 – Adı Mutluluk (Gonca Gül Duran) (TV Dizisi)

zeynep bastık kimdir

Zeynep Bastık’ın Kazandığı Ödüller

2019 – Best Of Kültür Ödülleri

2020 – BAU 4. Müzik Onair Ödülleri

2020 – Yeditepe Üniversitesi 8. Dilek Ödülleri

2020 – 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri

2020 – İTÜ İMK 10. Sosyal Medya Ödülleri

2020 – 17. Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri

2021 – 19. YTÜ Yılın Yıldızları Ödülleri

Zeynep Bastık

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu