Reklamlar
Magazin

Çağla Düvenci Sönmez Kimdir? 2022

Reklamlar

Çağla Düvenci Sönmez kimdir? Social Mom adıyla tanınan bir instabloger dır. Anne-bebek, anne-çocuk paylaşımlarıyla artan bir hedef kitleye ulaşmıştır. Çocukları büyüdüğü için kendi ismi   “Çağla” ile kişisel hesabına devam etmektedir. Artık kendi kişisel paylaşımlarını yapmaktadır başka bir deyişle de influencer dır.

Çağla Düvenci Sönmez Biyografisi

Çağla Düvenci Sönmez kimdir? Instagram annelerinin ilklerinden olup güzelliği ve düzgün aile görüntüsü ile çok hızlı tanınmış ve hakkında çıkan negatif haberlere rağmen her geçen gün tanınırlığını artırmış ilk instagrammerlardan biridir. Instagram annesi olarak başladığı bu yolda artık kendi adı ve kişisel hesabı ile yoluna devam etmekte influencer olarak hayatına devam etmektedir.

Çağla Düvenci Sönmez Hangi Tarihte Doğmuştur. Kaç Yaşındadır?

22 Aralık 1988 doğumludur.

Çağla Düvenci Sönmez Nerelidir?

Çağla Düvenci Sönmez İstanbulludur.

Çağla Düvenci Sönmez Burcu Nedir?

Çağla Düvenci Sönmez Akrep burcudur.

Reklamlar

Çağla Düvenci Sönmez Nerden Mezundur?

Bilgi Üniversitesi 27 Ocak 2010’da Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur.

Reklamlar

Çağla Düvenci Sönmez Instagram Adresi Nedir?

Çağla Düvenci Sönmez’in ilk instagram adresi SocialMom yani Sosyal Anne iken çocukları büyüdükten sonra sadece Çağla adını kullanmaktadır.

Çağla Düvenci Sönmez’in Şirketinin Adı Nedir?

Çağla Düvenci Sönmez Instagram bloglerlığındaki başarısını Royal Born isimli bir internet sitesi kurarak ticarete atılmıştır. Şirket anne çocuk kombinleri ve bebek-çocuk kıyafetleri satmaktadır.

Çağla Düvenci Sönmez’in Boyu Kaçtır?

Çağla Düvenci Sönmez’in Boyu 164 cm dir.

Çağla Düvenci Sönmez’in Kilosu Kaçtır?

Çağla Düvenci Sönmez’in kilosu 53 Kg dır.

Çağla Düvenci Sönmez’in Aile Üyeleri Kimlerdir?

cagla duvenci aile

Annesi: Gülçin Düvenci
Eşi: Yamaç Sönmez
Oğlu: Kıvanç Sönmez
Kızı: Alya Sönmez
Kayınvalidesi: Nuray Şengül Sönmez
Kayınpederi: Nahit Sönmez

Çağla Düvenci Sönmez‘in eşi Kimdir?

Güzel bloger’ın eşi kendisi gibi Bilgi Üniversitesi Mezunu Yamaç Sönmez’dir. Yamaç Sönmez büyük bir hastane grubunda yönetici olarak görev yapmaktadır.

Çağla Düvenci Sönmez’in Oğlu Kimdir?

Instagram’a Socialmom nick’i ile oğlu Kıvanç Sönmez’in doğumu ile giriş yapmıştır. Oğlu Kıvanç 2012 doğumludur.

Çağla Düvenci Sönmez’in Kızı Kimdir?

Çağla Düvenci Sönmez’in ikinci çoğu Alya Sönmezdir. Alya’nın büyümesi ile anne çocuk paylaşımlarını azaltmış ve artık socialmom olarak değil doğrudan Çağla isim ile paylaşımlar yapmaya başlamıştır.

Çağla Düvenci Sönmez Hakkında Haberler

Çağla Düvenci Sönmez, Bilgi Üniversitesinin psikoloji-sosyoloji bölümünde mezun olduğunu söylemiş ve bu unvan ile televizyon programlarına katılmıştır. Bir çok ünlü firmaya ait ürünün de tanıtımını yapmıştır.  Çağla Düvenci Sönmez kişisel web sitesinde de Bilgi Üniversitesi Psikoloji-Sosyoloji mezunu olduğunu belirtmiştir. Fakat gerçekte psikoloji okumamış ve instagram’a ilk başladığı zamanlarda dikkat çekmek için böyle bir yol izlediğini belirmiştir. Fakat olayların bu kadar büyüyeceğini ve bu kadar ünlü olacağını kendisi de tahmin edememiş ve olaylar istemediği bir noktaya evrilmiştir.

Çağla Düvenci Sönmez Şeyma Subaşı ilişkisi Nedir?

Çağla Düvenci Sönmez, psikolog sanıldığı dönemde psikolog ünvanı ile bir çok programa ve panele katılmıştır. Bu süreci bitiren olayın ise Şeyma Subaşı ile olan arkadaşlık ilişkisi ve Şeyma Subaşı’nın kızın doğum gününe katılması olduğu söylenmektedir. Bu doğum gününe katılması ile birlikte Şeyma Subaşı’yı sevmeyenler tarafından psikolog olmadığı ortaya çıkarılmış ve sosyal medya lincine maruz kalmıştır.

Çağla Düvenci Sönmez Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesinin bir Panelinde

https://www.haberler.com/cagla-duvenci-sonmez-e-dava-soku-9091619-haberi/

Başka Bir Yazımızı Okumayı Unutmayınız!

Reklamlar

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. boyu eşinin beline geliyor :D yeşilköy de alışveriş merkezinde gördüm çok kısa bacakları var hahahhahahahahaah. 165 olamaz 155 falan bu kadın.

  2. Bu kadınla aynı ünv.den aynı dönem mezunuyuz ( Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 2009 )
    Bizlere çift anadal yaptığını, derslerin çok zor olduğunu falan söylerdi sonradan sahte psk. olayları çıkınca instamomsavardan öğrendik ki 2,08 ortalama ile zar zor mezun olmuş. Çok şaşırmıştım ama bir bakıma da hak verdim, çünkü kendisi sabah derslerine hiç gelmiyordu. Okulda tam bir zengin erkek avcısıydı onla bunla dedikodusu çıkardı her zaman. Şimdi baktım da evlenmiş, hayret ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu