Reklamlar
GündemMagazin

Dilan Polat Kimdir? 2022

Reklamlar

Dilan Polat Kimdir?

Evli, 2 çocuk annesi olan Dilan Polat iş hayatına fotoğrafçılığı ile başlamıştır ve bir çok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmıştır. 2017 yılında Dilan Polat güzellik merkezlerinin kurucusu olarak bu alanda da sayısız başarıya ulaşıp, ismini duyurmayı başarmıştır. İş hayatındaki başarılarının yanı sıra Instagram’da binlerce takipçisi olan Dilan Polat sosyal medyada tanınırlığı ile de bilinmektedir.

Dilan Polat Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü sosyal medya fenomenin yaşı tüm takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Dilan Polat, 21.06.1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve 31 yaşındadır.

Dilan Polat Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü sosyal medya fenomeni 21 Temmuz 1990 doğumlu ve yengeç burcudur.

Dilan Polat’ın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni uzun süredir Instagramda da paylaşım yapmaktadır. Ayrıca Instagram hesabını da aktif olarak kullanmaktadır. 2.2 Milyon takipçisi bulunan Dilan Polat, 28 Eylül 2015 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Dilan Polat’ın Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni uzun süredir Instagram hesabında paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına twitter hesabı üzerinden katılmıştır. Ekim 2012 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapan Dilan Polat, twitter hesabında da 11,5K takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Reklamlar

Dilan Polat Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın nereli olduğu da yaşı gibi takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü sosyal medya fenomeni Dilan Polat, İstanbul’da doğmuştur ve İstanbulludur.

Reklamlar

Dilan Polat’ın Aile Üyeleri Kimlerdir?

Eşi: Engin Polat’tır.

Kızı: Nilda Polat’tır.

Oğlu: Milan Efe Polat’tır.

dilan polat kimdir
Dilan Polat ve Ailesi

Dilan Polat Kimdir ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni Dilan Polat, İstanbul’da doğmuştur ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Dilan Polat’ın Kariyeri

Ünlü sosyal medya fenoemeni Dilan Polat doğum fotoğrafçılığı yapmasının ardından eşinin desteği ile İstanbul Ataşehir’de Dilan Polat Güzellik Merkezini açmıştır. Kadın Girişimci olan Dilan Polat kendisini de Deneyimleyici olarak tanınmaktadır.

Dilan Polat’ın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.78 boyunda ve 57 kilodadır.

Dilan Polat’ın Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Siyah saçlı, siyah gözlü olduğu bilinmektedir.

Dilan Polat Güzellik Merkezleri?

  • Dilan Polat Ataşehir
  • By Sıla Doğu Dilan Polat Levent
  • Dilan Polat Ankara
  • Dilan Polat Adana
dilan polat kimdir
Dilan Polat

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu