Reklamlar
GündemMagazin

Taha Özer Kimdir? 2022

Reklamlar

Taha Özer Kimdir?

Zenginliğini, gece hayatını, gezip tozmalarını ve kadınlarla ilişkilerini sergilediği Instagram sayfasındaki fotoğraflarıyla hızlı bir şekilde fenomen oldu. İsmini hepimizin bildiği ama bu söyleşide açıklamak istemediği, meşhur bir ayakkabı firmasının sahibinin oğludur. Sosyal medyada ün kazanan, Amerikalı profesyonel poker oyuncusu Dan Bilzerian’a benzetilmektedir.

Taha Özer Kimdir

Taha Özer Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü YouTuber fenomoenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Enes Batur Sungurtekin, 05.08.1990 tarihinde İstanbul Amerikan Hastanesinde doğmuştur ve 31 yaşındadır.

Taha Özer Kimdir Hangi Burç?

Ünlü fenomen 5 Eylül 1990 doğumlu ve başak burcudur.

Taha Özer’in YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen YouTube hayatına 15 Ekim 2006 tarihinde katılmıştır ve ilk sosyal medya kullanıcılığına da YouTube kanalı üzerinden başlamıştır. 12,7 B aboneye sahiptir. YouTube kanalı.

Taha Özer’in Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen uzun süredir YouTube hesabında paylaşım yapsa da ınstagram da uzun süredir paylaşım yapmaktadır. 2,8 Milyon takipçisi vardır. Instagram adresi.

Reklamlar

Taha Özer’in Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen diğer hesaplarında da paylaşım yapsa da twitter hesabında da Nisan 2010 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Twitter adresi.

Reklamlar

Taha Özer Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü feneomeninin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü fenomen Taha Özer baba tarafından aslen Erzurumludur.

Taha Özer’in Eğitim Hayatı

Taha Özer, Şişli Terakki ilkokulundan mezun oldu. Ortaokul ve lise eğitiminden sonra Yeditepe Üniversitesinde İngilizce ve İşletme eğitimi alarak 2011 yılında mezun oldu. Ardından Amerika’nın New York ve Boston şehirlerinde yabancı dil eğitimi aldı.

Taha Özer’in Ayakkabı Firması Nedir?

İbrahim Şenkal Özer sahibi olduğu Deriden’i kardeşi Gürkal Celal Özer’e devretti. Nisan 2016’da yapılan operasyonla Deriden’in yönetim kurulu başkanlığına Gürkal Celal Özer otururken, şirketin merkezinin de Marka Park merkezine taşınmasına karar verildi. Kulislerde artık Deriden’de tek pay sahibinin Marka Park’ın sahibi Gürkal Celal Özer olduğu söyleniyor.

Taha Özer’in Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.89 boyunda ve 81 kilodadır.

Taha Özer’in Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Siyah saçlı, siyah gözlü olduğu bilinmektedir.

Taha Özer’in Şarkıları

  • Vazgeçtim Senden – 2014
  • Bu Yaz – 2014
  • Hadi Git – 2014
  • Doyasıya Sevmek – 2014
  • Günaha Davet – 2014
  • Apar Topar – 2014
  • Favori – 2014
  • Kan Kırmızı – 2017
  • Vay Canına – 2019
Taha Özer

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu