Reklamlar
GündemMagazin

Veysel Zaloğlu Kimdir? 2022

Reklamlar

Veysel Zaloğlu Kimdir? Youtube dünyasında ürettiği içerikler ile kısa zaman içerisinde popüler olan Veysel Zaloğlu, diğer sosyal medya platformlarında da kısa zaman içerisinde yükselmeye başladı. Ürettiği içerikler ile geniş kitlelere hitap etmeye başlayan Veysel Zaloğlu, sosyal medya kullanıcılarının gönlünü kazanmayı başardı. Adına bir çok fan sayfası açılan ve geniş kitlelerce takip edilen fenomen isimin takipçileri merakta. Veysel Zaloğlu takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Veysel Zaloğlu Kimdir?

Veysel Zaloğlu Kimdir? Youtube platformunun başarılı içerik üreticilerinden olan Veysel Zaloğlu hakkında ne yazık ki çok detaylı bilgiler yoktur. Sosyal medya dünyasının popüler içerik üreticilerinden olan Veysel Zaloğlu, İstanbul doğumlu olan sosyal medya fenomeni İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Özellikle papağan videosu ile büyük bir üne kavuşan Veysel Zaloğlu, geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam etmektedir.

Veysel Zaloğlu Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü sosyal medya fenomeni kendisi ile ilgili paylaşımlar da bulunmadığı için yaşına dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Veysel Zaloğlu Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü sosyal medya fenomeni doğum tarihine dair her hangi bir bilgi paylaşmadığı için ne yazık ki ünlü sosyal medya fenomeninin burcunu da bilemiyoruz.

Veysel Zaloğlu’nun YouTube Kanalı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Veysel Zaloğlu, YouTube hayatına 8 Ekim 2011 tarihinde başlamıştır ve 928 bin aboneye sahiptir. Veysel Zaloğlu kendi ismi ile açtığı YouTube kanalında filmlerin ve akım olan videoların dublajlarını yapmaktadır. YouTube kanalı

Reklamlar

Veysel Zaloğlu’nun Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Veysel Zaloğlu, Instagram hesabında ilk başlarda daha çok kendisi ile ilgili paylaşımlar yapıyordu artık akım olan videoların dublajlarını kendisi yaparak paylaşmaktadır. 1,4 Milyon takipçisi bulunan Veysel Zaloğlu 28 Nisan 2014 tarihinden itibaren Instagram hesabında paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi

Reklamlar

Veysel Zaloğlu’nun Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Veysel Zaloğlu Instagram hesabın da ne kadar paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına twitter hesabı üzerinden başlamıştır. Şubat 2011 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır.31,7 B takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi

Veysel Zaloğlu Nerelidir?

Ünlü sosyal medya fenomeninin yaşı gibi en çok merak edilen sorularından nereli olduğu da merak edilmektedir. Ünlü sosyal medya fenomeni kendi ile ilgili bilgiler paylaşmadığı için nereli olduğuna dair her hangi bir bilgi bilinmemektedir.

Veysel Zaloğlu Nerede Yaşıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni İstanbul’da yaşamaktadır.

Veysel Zaloğlu’nun Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Veysel Zaloğlu’nun Boyu ve Kilosuna dair her hangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Veysel Zaloğlu’nun Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Veysel Zaloğlu’nun en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Siyah saçlı, siyah gözlü olduğu bilinmektedir.

Veysel Zaloğlu Eğitim

Veysel Zaloğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur.

Veysel Zaloğlu’nun Oynadığı Filmler?

  • Nasıl Yani – 2016
  • Battalın Oğlu Battal
  • Yüzüklerin Beyefendisi
  • Son Çıkış
  • Yalnızlar Kulübü
  • Kafalar Karışık
  • Enes Batur Gerçek Kahraman
veysel zaloğlu kimdir
Veysel Zaloğlu’nun Oynadığı İlk Film

Veysel Zaloğlu’nun Şarkıları

  • Voyovoy (ft. Reynmen) – 2017
veysel zaloğlu kimdir
Veysel Zaloğlu

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu