Reklamlar
Oyun

Roblox’ta Hesap Nasıl Banlanır? 2022

Reklamlar

Roblox’ta Hesap Nasıl Banlanır ?

İlk önce hesabı banlamak istediğimiz kişinin profiline girelim. Bu ekranda sağ üst köşede üç nokta olan yere tıklayalım. Block yani engellemek istiyorsanız oradan girersiniz ama biz hesap banlayacağız. Ekranda biraz aşağıya inelim ve report abuseye tıklıyalım. Bu bölümde arkadaşımızın yaptığı kötü şeyi yazacağız. Roblox hesabını tarayacak ve tarayacağa kötü şeyi eğer az kötüyse 1 gün, orta kötü bir şey yaptıysa 15 gün banlıyor, çok kötü şey yaptıysa cihazda roblox yükleyemiyorsunuz ve hesap sonsuzadek banlanıyor.

Roblox'ta hesap nasıl banlanır

Roblox’ta Hesap Nasıl Açılır?

Roblox’ta hesap nasıl banlanır dan önce hesap açmanız gerekir. Roblox sayfasına girerek
hesabımızın adını yazıyoruz ama ğ-ş-ö-i-ç harflerini yazmamalıyız yoksa isimizi kabul etmez ayrıca atı yorum birinin adı admin ve admin diye hesap oluşturmak istiyorsunuz oluşturamasınız tamam ismi yazdık şimdi şifriye gelelim ilk önce şifre 8 karakterli olmalı ama 12345678 diye şifre oluşturmasınız bide şu var bu sefer admin123 diye birisi oluşturmuş bizimde aklımıza geldi ve ozaman kabil ediyor ğ-ş-ö-i-ç harflerini yazabiliyoruz ve hesabımız açıldı.

Roblox’ta Hesap Nasıl Kurtarılır ?

Roblox’ta hesap nasıl banlanır öğrendik. Şimdi de hesabımızı nasıl kurtardığımızı öğrenelim. Önce hesabımızın e-postasını kaydetmemiz gerekiyor. Sağ köşeye
geliyoruz. Oradan ayarlar simgesinin tıklayalım, daha sonra settings ve Account Info tıklayalım. Azıcık aşağıya inelim Parent’s Email Address(aileniz email adresi) bölümüne kendi e postamızı yazalım ve şifrenizi girin. Sonra epostanın yanında size sorun var diyecek ama size ona bakmayın, yazmaya bilirde ama önemli olan orada senin epostan yazması. Şimdi e postayı kaydettik şimdi hesabımızdan çıktık. Orada bu yazmalı “Forgot Password or Username” ona tıkladık ve oradan e postamızı kaydetmedikse mail bize gelmez. Ondan kaydetmek zorundayız ama yaptıktan sonra epostayı Roblox’un ayarlarında e postayı silmeyelim. Çünkü silerseniz mail gelmez. Şimdi oraya tıkladık ve e mail yerine e-postamızı giriyoruz. Girdikten sonra bize mail geldi ve gelen mailde şuna tıklamalıyız “Resset password” . Tıkladıktan sonra kurtarmak istediğimiz hesaba tıkladık. Yeni şifreyi yazalım aşağıda da üstte Yazdığımız şifreyi tekrar yazalım. Sonra şifre değiştirilmiş olacak. Roblox’a girelim yeni şifreyi ve de Roblox kullanıcı adını yazalım. sonra hesaptaki virüsler kalkıyor. Bir ikincisinde hesabı çalan kişiyi atıyor. Hesabı banlanıyor kalıcı ve de cihazda bir daha Roblox’u oynayamıyor. Yani size şöyle anlatayım hesabı kapatıyor oynatmıyor. İstersen yeni telefon al, ancak Apple kimliğin aynı değilse oynaya biliyorsun. Ama silip tekrar yüklesen bile Roblox engellenmiş olacaktır.

roblox'ta hesap banlanır yazımız sona ermiştit

Roblox’ta hesap nasıl banlanır yazımı beğendiyseniz. Roblox nasıl oynanır yazımı da okumanızı da isterim.

Reklamlar

Reklamlar

4 Yorum

  1. ahulidyakaraku adlı kişi robuxsu var diye robux alamayanlarla dalga geçiyor.yaşadım hatta bana küfür etti başkalarınada yapmasını istemiyorum lütfen biey yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu