Reklamlar
GündemMagazin

Danla Bilic Kimdir? 2022

Reklamlar

Danla Bilic Kimdir?

Bir sosyal medya fenomeni olarak tanınan Danla Bilic, kendi ismi ile Neslihan Damla Aktepe makyaj içerikli videoları ve vlogları ile tanınmıştır. Danla Bilic, İnternet üzerindeki hareketleri ilk olarak Twitter’da yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekti. Daha sonra makyaj içerikli bir YouTube kanalı açan Danla Bilic kanalı kısa sürede büyük ölçüde abone artışı gösterdi. İlerleyen zamanlarda vlog türündeki videolar da yüklemeye başlayan Danla Bilic, şarkıcılar, mankenler ve diğer İnternet ünlüleri ile ortak yayımlar yaptı ve çeşitli televizyon programlarına da katılım gösterdi. Kariyeri boyunca Danla Bilic’in davranışlarının bir kısmı eleştiriye tabi tutuldu ve bazı şahıs ve kurumlar tarafından hakkında hukuki süreç başlatıldı.

Danla Bilic Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü sosyal medya fenomeninin yaşı tüm hayranları ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Danla Bilic 05.10.1994 tarihinde doğmuştur ve 26 yaşındadır.

Danla Bilic Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü sosyal medya fenomeni 5 Ekim 1994 doğumlu ve terazi burcudur.

Danla Bilic’in YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni YouTube hayatına 6 Kasım 2016 tarihinde başlamıştır. YouTube kanalı

Danla Bilic’in Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni ınstagram hesabını YouTube hesabını açmadan 1 yıl önce açmıştır. 27 Ağustos 2015 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Danla Bilic’in Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da
twitter da paylaşım yapmaktadır. Ocak 2017 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. Twitter adresi.

Reklamlar

Danla Bilic Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic kimdir sorusunu soran herkesin bir diğer sorusu da nereli olduğu… Ünlü sosyal medya fenomeni Kütahya’da doğmuştur. Çerkes’tir.

Danla Bilic’in Eğitim Hayatı

Kendi makyaj markasını kuran Danla Bilic, bir videosunda okulu bıraktığını açıkladı.Şimdilerde ise Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini sürdürmektedir.

Danla Bilic Kimdir ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni Kütahyada doğdu ve İstanbul da yaşıyor.

Danla Bilic’in Kariyeri

Danla Bilic YouTube kanalını 2016 sonlarında açtı. Bu tarihlerde kanala yüklenmiş “Yeditepe Üniversitesi %50 Burslu Kız Makyajı” adlı video kanalın tanınmasını sağladı. 2017 yılında Danla Bilic’in YouTube ve Twitter platformlarındaki takipçi sayısı büyük bir artış gösterdi. Ağustos 2017’de kanalındaki videoları çeken kameraman Sinan Binay ile kavga etti ve Binay işten ayrıldı. Bu dönemlerde Aktepe’nin Twitter’da az takipçisi varken yapmış olduğu ve kendisini bir trans birey gibi gösterdiği şakalar da tepki çekti.  Kasım 2017’de  Beyaz Show’a katıldı.
Aralık 2017’de, kanal kapanmış, kısa bir süre yeniden açıldıktan sonra Danla Bilic, kanalı yanlışlıkla kapatmış olduğunu Twitter’dan duyurmuştur. Aynı tarihlerde yayınladığı bir videoda “İntihar edin, bu hayattan kurtulun” sözleri nedeniyle “Gençleri intihara teşvik ediyor” diye savcılığa şikayet edilen Danla Bilic hakkında savcılık soruşturma açmıştır.
Kanalın kurulması ile 2018 arasındaki sürede Danla Bilic, kanalında Ece Seçkin, İrem Derici, Merve Özbey, Kerimcan Durmaz, İrem Sak, Ziynet Sali ve Derya Uluğ gibi kişileri konuk etmiştir. Temmuz 2018’de Danla Bilic mide küçültme ameliyatı geçirdi. Danla Bilic, yazar ve davranış bilimcisi Aşkım Kapışmak ile tartışmalar yaşadı. Aşkım Kapışmak, Danla Bilic’in kendisini eleştiren bir videoda “şeref yoksunu, karaktersiz” demesini neden göstererek ‘kişilik haklarını zedelediği’ iddiasıyla dava açtı. Eylül 2018’de mahkeme suç unsurları oluşmadığını belirterek davayı reddetti. 2018 yılının son aylarında Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur’a, Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği tarafından “çocuklar üzerinde olumsuz etki bıraktığı” gerekçe gösterilerek dava açıldı. Danla Bilic bunun üzerine “Evde kendi kendime konuşurken ‘Allah’ım şu an yanlış bir şey dedim mi?’ diye düşünür oldum. Eee ama yeter. Laf edemiyoruz. Öğretmen miyim ben ya, neden her şeye örnek olmak zorundayım?” ve “10 yaşındaki çocuk bizi izliyorsa bu ailenin suçu” açıklamalarında bulundu.

Danla Bilic’in Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.65 boyunda ve 61 kilodadır.

danla bilic kimdir
Danla Bilic ve Ailesi

Danla Bilic Kimdir İsmi Nereden Geliyor?

İnternet’te kullanacağı ismi seçerken, adını sürekli Danla şeklinde yanlış yazmasından dolayı Danla olduğunu, Bilic kısmının ise Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Slaven Bilic’e hayranı olduğu için seçtiğini açıklamıştır.

Danla Bilic’in Aşk Hayatı

2018 yılında Danla Bilic sevgilisi olduğu Berat Demir’den ayrılmıştır.

Danla Bilic ve Berat Demir
Danla Bilic ve Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu