Reklamlar
GündemMagazin

Atakan Özyurt Kimdir? 2022

Reklamlar

Atakan Özyurt Kimdir?

Atakan Özyurt, Çektiği Vine’larla tanınan Fatih Yasin ile tanışan Atakan Özyurt ve daha sonra birlikte çektikleri vine ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışarak sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında Youtube’da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

Atakan Özyurt Kimdir Kaç Yaşındadır?

Ünlü YouTuber fenomoenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Atakan Özyurt, 31.12.1993 tarihinde Ordu’da doğmuştur ve 28 yaşındadır.

Atakan Özyurt Kimdir? Hangi Burç?

Ünlü YouTuber fenomeni 31 Aralık 1993 doğumlu ve oğlak burcudur.

Atakan Özyurt’un YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni YouTube hayatına üç arkadaşı ile başlamıştır. Fatih Yasin ve Bilal Hancıdır ile 26 Aralık 2014 tarihinde başlamışlardır ve 7.19 Milyon aboneye sahiptirler. Eğlence, vlog ve challenge tarzı videolarla tanınmışlardır. YouTube kanaları.

Atakan Özyurt’un Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni uzun süredir YouTube da olsa da ınstagramda da paylaşım yapmaktadır. 3,8 Milyon takipçisi bulunan Atakan Özyurt, 10 Temmuz 2014 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Atakan Özyurt’un Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına twitter hesabında başlamıştır. Mart 2014 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır.975,2 bin takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Reklamlar

Atakan Özyurt Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü YouTuber feneomeninin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü YouTuber fenomeni Atakan Özyurt Ordu’da doğmuştur. Orduludur.

Atakan Özyurt’un Aile Üyeleri Kimlerdir?

Annesi: Beyhan Özyurt’tur.

Babası: Veysel Özyurt’tur.

atakan özyurt kimdir
Özyurt Ailesi

Atakan Özyurt’un Eğitim Hayatı

İlköğretim ve lise eğitimini Ordu’da tamamlayarak Üniversite’yi İstanbul’da okumayı tercih etmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul Özel Arel Üniversitesi Kemal Gözükara Yerleşkesinde Tıbbi Labaratuar Bölümü’nde tamamlamıştır.

Atakan Özyurt’un Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.81 boyunda ve 75 kilodadır.

Atakan Özyurt’un Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Açık kahverengi saçlı, kahve rengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Atakan Özyurt’un Oynadığı Diziler?

Tutunamaynlar – 2020

Atakan Özyurt Tutunamaynlar Dizisinde İlk Dizisi

Atakan Özyurt’un Oynadığı Filmler?

  • Kafalar Karışık – 2018
  • ENES BATUR Gerçek Kahraman – 2019
Atakan Özyurt’un İlk Filmi

Atakan Özyurt’un Kazandığı Ödüller

Pantene Altın Kelebek Ödülü

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu