Reklamlar
GündemGüzellikMagazin

Buse Terim Kimdir? 2022

Reklamlar

Buse Terim Kimdir? Ünlü modacı Buse Terim 1990 yılının ağustos ayında İstanbul’da dünyaya geldi. Ünlü teknik direktör Fatih Terim’in kızı olan Buse Terim Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun olduktan sonra New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği okudu. Stajını ünlü markalarda yapmıştır.

Buse Terim Kimdir?

Buse Terim Kimdir? Ünlü modacı Buse Terim 1990 yılının ağustos ayında İstanbul’da dünyaya geldi. Ünlü teknik direktör Fatih Terim’in kızı olan Buse Terim Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun olduktan sonra New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği okudu. Stajını ünlü markalarda yapmıştır.

Buse Terim Kaç Yaşındadır?

Buse Terim Kimdir? Ünlü modacı Buse Terim’in yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Buse Terim, 21.08.1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve 30 yaşındadır.

Buse Terim Hangi Burç?

Ünlü modacı Buse Terim, 21 Ağustos 1990 doğumlu ve aslan burcudur.

Buse Terim’in YouTube Kanalı Nedir?

Ünlü modacı Buse Terim, YouTube hayatına 19 Kasım 2011 tarihinde başlamıştır ve 129 bin aboneye sahipttir. Buse Terim YouTube kanalında moda, güzellik, ve sağlıklı yaşama dair son trendleri, ipuçlarını paylaşmaktadır. YouTube kanalı.

Reklamlar

Buse Terim’in Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü modacı Buse Terim YouTube kanalında ne kadar paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcığına Instagram hesabı üzerinden başlamıştır. Instagram hesabında daha çok kendisi ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. 2, Milyon takipçisi bulunan Buse Terim 7 Şubat 2011 tarihinden itibaren Instagram hesabında paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Buse Terim’in Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü modacı Buse Terim Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da twitter hesabı üzerinden de paylaşım yapmaktadır. Ağustos 2011 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 524,1 bin takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Buse Terim Nerelidir?

Ünlü modacı Buse Terim’in nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü modacı Buse Terim, İstanbullu’dur.

Buse Terim’in Kariyeri

1990’da İstanbul’da doğdu. Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun olduktan sonra New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği okudu. Blogger olarak başladı. Bugün “yeni medya”nın aktif oyuncularından biri olarak dijital dünyanın bütün mecralarında. Kurucusu olduğu BT Moda İletişim Ajansı’yla markalar için projeler geliştiriyor, trendleri belirleyen global firmaların “influencer” listesinde yer alıyor. Moda ve lifestyle temalı hesabı, Instagram’da 2 milyon kişi tarafından takip ediliyor. Youtube için kendi TV şovunu çekiyor. Buse on the Go moda aplikasyonunun ve buseterim.com.tr kadın-moda-yaşam portalının yaratıcısıdır.

Buse Terim Nerede Yaşıyor?

Ünlü modacı Buse Terim İstanbul’da doğmuştur ve ailesi ile birlikte İstabul’da yaşamaktadır.

Buse Terim’in Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü modacı Buse Terim’in en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.68 boyunda ve 54 kilodadır.

Buse Terim’in Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü modacı Buse Terim’in en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Kahverengi saçlı, kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Buse Terim’in Eğitim Hayatı

Okuduğu Yüzyıl Işıl Koleji’nden 2007 yılında mezun olan Buse Terim,  2011 yılında da New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği bölümünü bitirmiştir. Burberry, Dolce&Gabana, Elle Dergisi ve Ralph Lauren gibi markalarda staj yapmıştır. Mezuniyetinin ardından çok sevdiği New York’u terk ederek İstanbul’a geri dönmüştür. Hobi olarak öğrencilik yıllarında başladığı moda blogger’lığını daha profesyonel bir platforma taşımak için kolları sıvamıştır. Blogunda stil ipuçlarından sezonun trendlerine kadar her şeyi incelerken, bir yandan da ünlülerin gardıroplarına girerek stillerini inceliyor ve ‘her karakter ayrı bir gardrop‘tur mantığı ile çalışmaktadır.

buse terim kimdir
Buse Terim ve Ailesi

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu