Reklamlar
GündemMagazin

Larissa Gacemer Kimdir? 2022

Reklamlar

Larissa Gacemer Kimdir?

Eski basketbolcu Burak Gacemer’in Brezilyalı manken eşi Larissa Gacemer, 1988 tarihinde Brezilya’nın Sao Paulo kentinde doğmuştur.
17 yaşında modellik kariyerine başladı. Türkiye’ye gelmesinden önce Brezilya’da 4 yıl tiyatro eğitimi almış.
Görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.
2011 yılında İzmir’e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır, tanışıklıkları; Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikili, Larissa’nın sonra da İstanbul’a gelerek Mayıs 2011’de evlenmeleriyle son bulmuştur.

Larissa Gacemer Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü mankenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Larissa Gacemer, 05.11.1998 tarihinde Sao Paulo kentinde doğmuştur ve 32 yaşındadır.

Larissa Gacemer Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü manken 5 Kasım 1998 doğumlu ve akrep burcudur.

Larissa Gacemer’in YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü manken YouTube hayatına 2 Aralık 2016 tarihinde başlamıştır ve 138 B aboneye sahiptir. Larissa Gacemer, Larissa’nın kendine has sunumu ve muhteşem Türkçesiyle, özel yemekler, makyaj, saç, kıyafet, müzik, dans tarzı videolarla tanınmıştır. YouTube kanalı.

Larissa Gacemer’in Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü manken uzun süredir YouTube da olsa da ınstagramda da paylaşım yapmaktadır. 2.8 Milyon takipçisi bulunan Larissa Gacemer, 21 Temmuz 2012 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Larissa Gacemer’in Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü manken Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına twitter hesabında da başlamıştır. Ekim 2011 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 34,6 B takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Reklamlar

Larissa Gacemer Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü mankenin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü manken Larissa Gacemer Sao Paulo kentinde doğmuştur. 

Larissa Gacemer’in Eğitim Hayatı

17 yaşında modellik kariyerine başladı. Türkiye’ye gelmesinden önce Brezilya’da 4 yıl tiyatro eğitimi almıştır.

Larissa Gacemer Kimdir ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü manken 3 Şubat 2015 tarihinden itibaren eşi Burak Gacemer ile beraber İzmir’de ikamet etmektedir.

Larissa Gacemer’in Kariyeri

2011 yılında İzmir’e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır, tanışıklıkları; Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikili, Larissa’nın sonra da İstanbul’a gelerek Mayıs 2011’de evlenmeleriyle son buldu.
Larissa Gacamer O Hayat Benim ve Krem isimli dizilerde boy göstermiştir. Görümce isimli filmde ise yabancı bir kadın rolünde bulunmuştur. 2013 yılında ise Survivor’da boy gösterdi.

Larissa Gacemer’in Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü mankenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.75 boyunda ve 58 kilodadır.

Larissa Gacemer’in Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü mankenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Sarı saçlı, ela gözlü olduğu bilinmektedir.

Larissa Gacemer’in Oynadığı Filmler?

  • YILDIZLAR DA KAYAR – 2016

Larissa Gacemer’in Oynadığı Diziler?

  • Krem – 2012
  • O Hayat Benim – 2015
Larissa Gacemer

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu