Reklamlar
GündemMagazin

Orkun Işıtmak Kimdir? 2022

Reklamlar

Orkun Işıtmak Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü YouTuber fenomoenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Orkun Işıtmak, 08.01.1996 tarihinde İzmir’de doğmuştur ve 25 yaşındadır.

Orkun Işıtmak Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü YouTuber fenomeni 8 Ocak 1996 doğumlu ve oğlak burcudur.

Orkun Işıtmak’ın YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni YouTube hayatına 18 Nisan 2010 tarihinde başlamıştır ve 8.25 Milyon aboneye sahiptir ayrıca ilk sosyal medya kullanıcılığına da YouTube kanalı üzerinden başlamıştır. Orkun Işıtmak, eğlence, vlog ve challenge tarzı videolarla tanınmıştır. Youtube sayfasının linki için tıklayabilirsiniz.

Orkun Işıtmak’ın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni uzun süredir YouTube da olsa da ınstagramda da paylaşım yapmaktadır. 2.8 Milyon takipçisi bulunan Orkun Işıtmak, 26 Ekim 2013 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram sayfasının linki için tıklayabilirsiniz

Reklamlar

Orkun Işıtmak’ın Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da twitter hesabında da Kasım 2012 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 344,7 bin takipçisi bulunmaktadır.

Reklamlar

Orkun Işıtamak Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü YouTuber fenomenin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçileri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü YouTuber fenomeni Orkun Işıtmak kanalında yayınlamış olduğu bir videoda memleketinin İzmir olduğunu belirtmiştir ve İzmir’e giderken de bir video çekmiştir. Bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Orkun Işıtmak’ın Sevgilisi Kimdir?

Artık sevgilisi değil nişanlısı dersek daha doğru olur. Çünkü ünlü youtuber 2 Mart 2020 de Merve Yorgancılar ile nişanlanmıştır.

Merve Yorgancılar Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Tüm aramalarımıza rağmen Merve Yorgancılar’ın kaç yaşında olduğunu bilmiyoruz fakat aldığımız bir duyuma göre o da Orkun Işıtmak ile aynı yaşta yani 26 yaşındadır. Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Merve Yorgancılar ile mutlu bir beraberlikleri vardır.

Merve Yorgancılar kimdir
Orkun Işıtmak ve Nişanlısı Merve Yorgancılar

Orkun Işıtmak Kimdir ve Eğitim Hayatı

Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversite’sini kazanıp İstanbul’a taşınan
Sevdiği, eğlendiği şeyi yapabilmek ve bunu bir işe dönüştürmek için üniversiteye bir süre ara verip tüm odağını içerik oluşturmaya karar verdi.

Orkun Işıtmak Kimdir ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü YouTuber fenomeni İzmir’de doğdu ve İstanbul’da yaşıyor.

Orkun Işıtmak Kimdir ve Kariyeri

Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir’de doğdu. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’ni kazanıp İstanbul’a taşındı fakat daha sonra YouTube’a daha fazla vakit ayırabilmek için eğitimine bir süre ara verdi. 3 Temmuz 2020 tarihinde Netflix’te 1 sezon 15 bölüm yayımlanan, yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği Exatlon Challenge Türkiye adlı yarışma programında sunuculuk yaptı. Daha önce YouTube’da olan “Kirli Çamaşırlar” konseptini Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen adlı platforma taşımıştır.

Orkun Işıtmak’ın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.83 boyunda ve 73 kilodadır.

Orkun Işıtmak’ın Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Kahverengi saçlı, kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Orkun Işıtmak’ın Şarkıları

  • Olmadı Böyle – 2017
  • Sen Ve Ben – 2017
  • Bu Gece – 2019
  • Mesele – 2019
  • Hayat Kısa – 2019
  • Senden Önce – 2019
  • Members – 2019

Orkun Işıtmak’ın Oynadığı Filmler?

  • İYİ OYUN
orkun ışıtmak kimdir
Orkun Iştamak’ın Oynadığı İlk Film

Orkun Işıtmak Ne Kadar Kazanıyor?

SOCIALBLADE istatistiklerine göre Orkun Işıtmak kanalının bu seneki tahmini minimum kazancı 60.100 dolar. Yani Türk Lirası ile 345.000 TL.

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu