Reklamlar
GündemMagazin

Köksal Baba Kimdir? 2022

Reklamlar

Köksal Baba Kimdir?

Köksal Bektaşoğlu tanındığı ismi ile Köksal Baba, Türk YouTuber ve internet ünlüsüdür. Köksal Bektaşoğlu’nun internetteki varlığı, Süleyman Köse ile Köksal Bektaşoğlu’nun diğer arkadaşlarını kendisini 2008 yılında çekmesi ile başladı. Süleyman Köse’nin ilk başta kendi kişisel sayfasında paylaştığı videolar daha sonra Köksal Bektaşoğlu için oluşturulmuş bir sayfada paylaşılmaya başlandı. Köksal Bektaşoğlu, özellikle Riçırt lakaplı Necati Kekeş ile kavga ettiği videolarının paylaşılması ile tanınmaya başladı.
2016’da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karadeniz’e düzenlediği bir seyahat sırasında Köksal Bektaşoğlu ile tanıştı ve kendisine oyuncak bir yarış arabası hediye etti. 2018 yılında Köksal Bektaşoğlu, Trabzon’un Kalkınma Mahallesi’nde ‘Köksal Baba’ adını taşıyan bir kafe açtı.
Köksal Bektaşoğlu’nun internet üzerinde yayımladığı videoları çeşitli diğer ülkelerdeki internet kullanıcıları tarafından da izlendi. 2016 yılında İtalyan Il Primato Nazionale gazetesi ise Köksal Bektaşoğlu’nun binlerce İtalyan Facebook kullanıcısı tarafından izlendiğini ve “il nano ottomano” adlı bir Facebook sayfasına sahip olduğuna dair bir haber yayımlandı. Nisan 2020’de İspanyol basını, Köksal Bektaşoğlu’nun İspanyol internet kullanıcıları tarafından “Nadie” olarak isimlendirildiğini ve yaptığı çeşitli hareketlerin parodisini içeren videoların “Nadie” hashtag altında TikTok adlı uygulamada yayımlandığını rapor etti.

Köksal Baba Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü fenomenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Köksal Bektaşoğlu, 10.02.1975 tarihinde Trabzon’da doğmuştur ve 46 yaşındadır.

Köksal Baba Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü YouTuber fenomeni
10 Şubat 1975 doğumlu ve kova burcudur.

Köksal Baba’nın YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen YouTube hayatına 24 Mayıs 2013 tarihinde başlamıştır ve 1.17 Milyon aboneye sahiptir. Köksal Bektaşoğlu, eğlence, vlog ve challenge tarzı videolarla tanınmıştır. YouTube kanalı.

Köksal Baba’nın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen uzun süredir YouTube da olsa da ınstagramda da paylaşım yapmaktadır. 1.9 Milyon takipçisi bulunan Köksal Bektaşoğlu, 24 Ağustos 2015 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Köksal Baba’nın Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü fenomenInstagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da twitter hesabında da Mayıs 2013 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 28.7 bin takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Reklamlar

Köksal Baba Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü fenomenin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü fenomen Köksal Bektaşoğlu, Trabzon’da doğmuştur ve Trabzonludur.

Köksal Baba Kimdir ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü fenomen Trabzon’da doğmuştur ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Köksal Baba’nın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.35 boyunda ve 30 kilodadır.

Köksal Baba’nın Oynadığı Filmler?

  • 3 VAKTE KADAR – 2018
Köksal Baba Kimdir
KÖKSAL BABA’NIN İlk Filmi

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu