Reklamlar
GündemMagazin

Aykut Elmas Kimdir? 2022

Reklamlar

Aykut Elmas Kimdir?

Sosyal medya uygulaması Vine’da arkadaşlarıyla çektiği videolarla tanınmıştır. İlk başlarda İbrahim Göker ve Uğur Can Akgül ile vakitlerini değerlendirmek adına çektiği videoları sosyal ağlarda yayılması ile tanınmaya başladılar. Çektiği Vine videoları ile beğeni kazanan Aykut Elmas sosyal medya fenomeni haline gelmiştir. Türk internet fenomeni bir diğer adıyla YouTuber’dır. YouTube de 1,11 Mn aboneye sahiptir. Instagram da ise 6.2 Mn takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medyada ünlü olan Aykut Elmas Twitter hesabında da 1,9 Mn takipçisi vardır. YouTube de vlog çekimlerinin yanı sıra Instagram ve Twitterda da aktiftir.

Aykut Elmas Kaç Yaşındadır?

Ünlü sosyal medya fenomenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Aykut Elmas, 15.02.1991 tarihinde Kütahya’da doğmuştur ve 29 yaşındadır.

Aykut Elmas Hangi Burç?

Aykut Elmas kimdir sorusundan sonra en çok sorulan sorulardan biri Aykut Elmas’ın burcu nedir? Ünlü sosyal medya fenomeni 15 Şubat 1991 doğumlu ve kova burcudur.

Aykut Elmas’ın YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni YouTube hayatına 30 Nisan 2020 tarihinde başlamıştır. YouTube kanalı.

Aykut Elmas’ın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni YouTube kanalına yeni başlasa da instagramda uzun süredir paylaşım yapmaktadır. 26 Haziran 2016 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Aykut Elmas’ın Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına Twitter de başlamıştır. Aralık 2012 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. Twitter adresi.

Reklamlar

Aykut Elmas Nerelidir?

Ünlü YouTuber feneomeninin nereli olduğu da yaşı gibi tüm hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Aykut Elmas kimdir sorusunun yanında nerelidir sorusuna da cevabımızı verelim. Ünlü sosyal medya fenomeni Kütahyalıdır.

Aykut Elmas’ın Eğitim Hayatı

 Lise eğitimini Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesi’nde Kütahya’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini İzmir de Ege Üniversitesin de Halkla İlişkiler  Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Aykut Elmas Nerede Yaşıyor?

Aykut Elmas kimdir ve nerede yaşıyor? sosyal medya fenomeni Kütahyada doğdu ve İzmir de yaşıyor.

Aykut Elmas’ın Kariyeri

Aykut Elmas kimdir peki onu kariyeri nasıl gelişmiştir. Birlikte inceleyelim! Tek başına çekmiş olduğu videoların bir diğer özelliği ise içerisinde canlandırmış olduğu karakterlerin her birinin özelliklerini doğru şekilde canlandırabilmesi. Böyle olunca da insanlar onun Vine videolarını izlerken çok büyük bir keyif alıyor. Onun özellikle de komedi alanındaki başarısı ise şimdilerde TRT’nin dikkatini çekmiş durumda. Kısa süreli komedi videoları çekmesi adına görüşmeler yapan Aykut Elmas, böylece daha öncesinde aklında hiç olmayan oyunculuk alanında kariyer yapmaya başladı. Videolarının neden bu kadar başarılı olduğu sorulduğu zaman öncelikli olarak her bir karakteri iyice özümsedikten sonra bunları canlandırması olduğunu söylüyor. Aykut Elmas’a göre önemli olan videoların ne kadar izlendiğinden ziyade almış olduğu geri dönüşler. Böylece insanların istedikleri tarzda videoları çekmeye devam ediyor.

Aykut Elmas’ın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.66 boyunda ve 60 kilodadır.

Aykut Elmas’ın Oynadığı Filmler?

  • Sihirbazlık Okulunda Bir Türk – 2015 –
  • Nasıl Yani – 2016 –
  • Kayıt Dışı – 2020 –
aykut elmas kimdir
Aykut Elmas

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu