Reklamlar
GündemGüzellikMagazin

Şeyda Erdoğan Kimdir? 2022

Reklamlar

Şeyda Erdoğan Kimdir?  4 Temmuz 1998 yılında İstanbul’da doğan Şeyda Erdoğan, bir youtuber’dır. Youtube sayfasından yaklaşık 1 milyondan fazla takipçiye sahip olan Şeyda Erdoğan ağırlıklı olarak makyaj videoları ve vlog tarzı videolar paylaşmaktadır. Instagram üzerinden de geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Şeyda Erdoğan Kimdir?

Şeyda Erdoğan Kimdir? Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında yer almaya başlayan Şeyda Erdoğan, aynı zamanda Youtube platformunda ürettiği makyaj ağırlıklı içerikler ile de sosyal medya kullanıcılarından tam not almayı başardı. 4 Temmuz 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 22 yaşındadır. Youtube platformunda makyaj videoları ağırlıklı olmak üzere paylaşımlarda bulunan Şeyda Erdoğan, magazin dünyasının dilinde.

Şeyda Erdoğan Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü fenomen’in yaşı tüm sevenleri tarafından çok merak edilmektedir. Şeyda Erdoğan, 4 Temmuz 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve 22 yaşındadır.

Şeyda Erdoğan Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü fenomen Şeyda Erdoğan, 1998 doğumlu ve yengeç burcudur.

Şeyda Erdoğan’ın YouTube Kanalı Nedir?

Ünlü fenomen Şeyda Erdoğan, YouTube hayatına 8 Şubat 2013 tarihinde başlamıştır ve 1,27 Milyon aboneye sahiptir. Şeyda Erdoğan açtığı YouTube kanalında vlog ve bakım ağırlıklı videolar paylaşmaktadır. YouTube kanalı.

Reklamlar

Şeyda Erdoğan’ın Instagram Hesabı Nedir?

Şeyda Erdoğan Kimdir? Ünlü fenomen Şeyda Erdoğan, Instagram hesabında daha çok kendisi ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. 1,7 Milyon takipçisi bulunan Şeyda Erdoğan 12 Nisan 2015 tarihinden itibaren Instagram hesabında paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Şeyda Erdoğan’ın Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen Şeyda Erdoğan Instagram hesabın da ne kadar paylaşım yapsa da twitter hesabı üzerinden de paylaşım yapmaktadır. Kasım 2017 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. Twitter hesabını diğer sosyal medya hesapları kadar aktif kullanmadığı için twitter hesabında takipçi sayısı oldukça azdır twitter hesabında 13 takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Şeyda Erdoğan Nerelidir?

Ünlü fenomen Şeyda Erdoğan’ın nereli olduğu da yaşı gibi sevenleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü fenomen Şeyda Erdoğan, İstanbullu ’dur.

Şeyda Erdoğan Nerede Yaşıyor?

Ünlü fenomen Şeyda Erdoğan İstanbul’da doğmuştur ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Şeyda Erdoğan’ın Boyu ve Kilosu Nedir?

Şeyda Erdoğan Kimdir? Ünlü fenomen Şeyda Erdoğan’ın en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.55 boyunda ve 45 kilodadır.

Şeyda Erdoğan’ın Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Şeyda Erdoğan Kimdir? Ünlü fenomen Şeyda Erdoğan’ın en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Siyah saçlı, siyah gözlü olduğu bilinmektedir.

Şeyda Erdoğan Eğitim Hayatı

İki farklı Lise’de eğitim görmüştür. 11. sınıfa kadar Suat Terimer Anadolu Lisesi’nde okumuş ardından özel bir Lise’de eğitimini tamamlamıştır.
Lise dönemindeyken avukat olmak istemiştir. Sonrasında  bu fikirden vazgeçmiş, resme ilgi duymaya başlamış ve güzel sanatlar için hazırlanmış ardından Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nü kazanmıştır.

şeyda erdoğan kimdir
Şeyda Erdoğan

Şeyda Erdoğan’ın Oynadığı Filmler?

  • Kafalar Karışık – 2018
  • Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? – 2018
  • Enes Batur Gerçek Kahraman – 2019
  • Düş Peşine – 2020
şeyda erdoğan kimdir

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu