Reklamlar
GündemMagazin

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir? 2022

Reklamlar

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü sosyal medya fenomoenin yaşı tüm sevenleri ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Yasemin Sakallıoğlu, 19.05.1988 tarihinde İstanbul da doğmuştur ve 32 yaşındadır.

Yasemin Sakallıoğlu Hangi Burç?

Ünlü sosyal medya fenomeni 19 Mayıs 1988 doğumlu ve boğa burcudur.

Yasemin Sakallıoğlu’nun YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni YouTube hayatına 21 Ağustos 2013 tarihinde başlamıştır ve 220 Bin aboneye sahiptir. Yasemin Sakallıoğlu, Eğlence, vlog, challenge tarzı videolarla ünlenmiştir.

Yasemin Sakallıoğlu’nun Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni ınstagram kullanmaya 23 Eylül 2016 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır ve 4,3 Milyon takipçisi vardır. Genel olarak komedi tarzı paylaşımlar yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Yasemin Sakallıoğlu’nun Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni ınstagram da uzun süredir paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına Ekim 2013 tarihinde twitter hesabından başlamıştır. Twitter adresi.

Reklamlar

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Yasemin Sakallıoğlu Kimdir? sorusu kadar nereli olduğu da yaşı gibi sevenleri ve takipçileri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü sosyal medya fenomeni Yasemin Sakallıoğlu, bebekken Rize’de yaşadı. 6 yaşına kadar Rize’deydi. Sonrasında İstanbul’a gelmiştir. Baba tarafı Sakaryalıdır. Anne tarafı ise Rizelidir.

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir
Sakallıoğlu Ailesi

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir ve Eğitim Hayatı

Yasemin Sakallıoğlu, düz liseden mezun olmuştur. Sonrasında bankacılık yapmaya başlamıştır. Sosyal medyada tanınınca kendisini eksik hissederek konservatuvar okumaya karar vermiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Yasemin Sakallıoğlu’nun Kariyeri

Yasemin Sakallıoğlu, sosyal medyada paylaştığı videolarla tanınmış ve büyük bir takipçi kitlesi oluşturmuş. Bu topluluğa layık olmak için oyunculuk okumuştur. Yapımcıların da dikkatini çeken oyuncu ilk olarak 2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ekranlara gelmiştir. Lütfiye karakteri ile ekranlarla buluşmuştur.
Yasemin Sakallıoğlu Jet Sosyete dizisi ile ekranlara gelmiştir. Dizide İlayda ve Alara’nın manevi ablası Kumsal rolüyle izleyenlerin ilgisini çekmiştir.
Yasemin Sakallıoğlu Şahan Gökbakar’ın yönetmeni olduğu Zengo filmini çekmiştir. Ünlü modacı olduğu olmak isterken bir rekabetin içinde olan bir kadının yaşadıklarını anlatıyor. Mahallesi kentsel dönüşüme girince kendisini lüks hayatın içinde bulan sonradan görme olan Zerrin’in eğlenceli ve komik hayatını ele alıyor. 2020 yılının Mart ayında vizyona girmiştir.

Yasemin Sakallıoğlu’nun Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.64 boyunda ve 54 kilodadır.

Yasemin Sakallıoğlu’nun Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. siyah saçlı, siyah gözlü olduğu bilinmektedir.

Yasemin Sakallıoğlu’nun Oynadığı Diziler?

İlk olarak 2015 yılında Atv’de yayınlanmaya başlayan Oktay Kaynarca’nın başrol oynadığı Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz dizisinde oyanmıştır. Bu dizide Lütfiye karakterini canlandırmıştır.

2018 yılında Gürse Birsel’in Jet Sosyete dizisinde oynamıştır.

Yasemin Sakallıoğlu’nun Oynadığı Filmler?

Zengo – 2020

Yasemin Sakallıoğlu’nun Kendi İlk Filmi

Yasemin Sakallıoğlu’nun Kazandığı Ödüller?

En İyi Instagram Influencer’ı

Yasemin Sakallıoğlu – En İyi Instagram Influencer’ı Ödülü –

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu