Reklamlar
GündemMagazin

Selin Ciğerci Çıra Kimdir? 2022

Reklamlar

Selin Ciğerci Çıra Kimdir?

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlenmişti gerçek ismin Okan Ünsal olduğu bilinmektedir. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci Çıra olarak değiştirdi. Selin Ciğerci Çıra, biyografisi ile merak edilen isimler arasında yer aldı. Bir dönem Wipeout isimli programda da yarışan Selin Ciğerci Çıra, Demet Akalın ve Fatih Ürek’in de yakın arkadaşıdır. Ayrıca Selin Ciğerci Çıra şimdi anne olmaya hazırlanıyor. Taşıyıcı annelik yöntemi ile ikiz bebek sahibi olmayı planyan Selin Ciğerci Çıra ve eşi harekete geçti. ‘2021 yılı bizim yılımız olacak diyen’ Selin Ciğerci Çıra’nın taşıyıcı annelik paylaşımı olay oldu. Selin Ciğerci Çıra sosyal  medya aracılığı ile daha da ünlenmiştir.

Selin Ciğerci Çıra Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü fenomeninin yaşı tüm hayranları ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Selin Ciğerci Çıra 04.04.1984 tarihinde doğmuştur ve 36 yaşındadır.

Selin Ciğerci Çıra Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü fenomen 4 Nisan 1984 doğumlu ve koç burcudur.

Selin Ciğerci Çıra’nın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen ilk sosyal medya kullanıcılığına ınstagram hesabı ile başlamıştır. 4 Şubat 2014 tarihinden itibaren ınstagram da paylaşım yapmaktadır. Ünlü fenomenin 4,1 Milyon takipçisi bulunmaktadır. Instagram adresi.

Selin Ciğerci Çıra’nın Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen ilk sosyal medya kullanıcılığına ınstagram hesabı ile başlasa da twitter hesabında da aktif olarak paylaşım yapmaktadır. Ocak 2017 tarihinden itibaren twitter da paylaşım yapmaktadır. Ünlü fenomenin twitter da 2,167 takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Reklamlar

Selin Ciğerci Çıra Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü fenomenin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü fenomen Selin Ciğerci Çıra annesi Kastamonulu, babası Konyalı olduğu bilinmektedir.

Reklamlar
Selin Ciğerci ve Ailesi

Selin Ciğerci Çıra’nın Mesleği Nedir?

Ünlü fenomenin takipçisinden gelen soruya, ’24 yaşındayken 2 yıl vokallik yapmıştım, Daha sonra söyleyeceğim kime vokallik yaptığımı. Bir sene mağazada çalıştım Nişantaşı’nda. Bir buçuk yıl boyunca korsan taksicilik yaptım, tabi o zamanlar ailemle aram iyi değildi” açıklamasıyla cevap verdi.’

Selin Ciğerci Çıra’nın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.70 boyunda ve 58 kilodadır.

Selin Ciğerci Çıra’nın Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Sarı saçlı, kahverengi olduğu bilinmektedir.

Selin Ciğerci Çıra’nın Şarkıları

  • 5 Karat (ft. Ebru Polat) – 2018
  • Hikaye -2019
Selin Ciğerci Çıra’nın İlk Şarkısı

Selin Ciğerci Çıra’nın Oynadığı Diziler?

  • Benim için üzülme
  • Kaçak Gelinler
  • Acı Aşk
  • Rengarenk

Selin Ciğerci Çıra Kimdir Cinsiyet Değiştirmesinde Ailesi’nin Tutumu ve Davranışları Nasıl oldu?

Ameliyatla kadın olan Selin Ciğerci Çıra başından geçenleri anlattı. Cinsiyet değiştirme operasyonu sonrası babasının bakışlarını hiç unutmadığını söyleyen Selin Ciğerci Çıra o dönem çok düşkün olduğunu söyleyen babasıyla 5 yıl boyunca görüşmediğini söyledi.
Çektiği videolar ve eşi Gökhan Çıra ile yaşadıkları ile sık sık magazin basınına gündem olan Selin Ciğerci Çıra kadın olmadan önceki halini ve o dönem ailesi, özellikle babasıyla yaşadığı üzücü olayları anlattı. Babasına çok düşkün olan Selin Ciğerci o dönem babasıyla 5 yıl boyunca konuşmamış. Yıllar sonra babasıyla karşı karşıya gelen Selin Ciğerci Çıra, babasının bakışlarını ise unutamamış.

Taksicilikten tezgahtarlığa ardından sosyal medya fenomenliğinden şarkıcılığa kariyer adımlarını birer birer çıkan Selin Ciğerci Çıra, Armağan Çağlayan’ın YouTube programı Gör Beni’ye katıldı. Samimi tavırlarıyla takipçilerinin gönlünü fetheden Selin Ciğerci Çıra, Armağan Çağlayan’ın sorularına da aynı samimiyetle cevap verdi. 

Cinsiyet değiştirmesiyle hayatının da değiştiğini söyleyen Selin Ciğerci Çıra, ilk kez babasına cinsiyet değiştirmek istediğini babasına söylemesiyle evden kovulduğunu sonrasında yalnız başına kaldığını, neler yaptığını ve babasıyla nasıl barıştığını anlattı. 

Babasının kendisine söylediklerini unutamadığını söyleyen Selin Ciğerci Çıra, “Senden bir şey olmaz diyerek evden kovduğunu” söyledi.

Babasının evden kovmasıyla neler yaşadığını ise Selin Ciğerci Çıra, şu sözlerle aktardı:

“O dönem aynada kendim görüntümle kavga ediyordum, zor şeyler yaşıyordum. Sonrasında babam beni ‘evin bereketini kaçırıyorsun’ deyip evden kovdu.

”Bende Taksim Harbiye’de yine cinsiyet değiştirmiş olan bir arkadaşımın yanına gittim bir süre orada kaldım ve onlar ne iş yapıyorsa ben de yaptım.”

”Tam 5 yıl ailemi görmedim. Tabi psikolojim falan kalmadı o arada. Sonra kardeşim beni gelip aldı, bana ev tuttu.”

Ardından Armağan Çağlayan, “Peki babanla nasıl barıştın?” diye sorunca Selin Ciğerci Çıra, bir hayli duygulandı:

“Erkek kardeşimin eşi vesile oldu bu duruma. Babamı da çağırdı ve ben yıllar sonra evime gittim. Babamın bana attığı bakışı unutamıyorum. Üzerimde bir eşofman takımı vardı, mini etek falan giymemiştim. Bana, ‘bunun için mi beş yıl beni görmedin’ dedi.”

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu