Reklamlar
GündemMagazin

Fatih Yasin Kimdir? 2022

Reklamlar

Fatih Yasin Kimdir?

Çektiği Vine videoları ile tanınan Fatih Yasin üniversitede Atakan Özyurt‘la tanışmış ve daha sonra birlikte çektikleri vine videoları ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışarak sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında Youtube’da ‘Kafalar’ kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

Fatih Yasin Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü YouTuber fenomoenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Fatih Yasin, 25.10.1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve 27 yaşındadır.

Fatih Yasin Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü YouTube fenomeni 25 Ekim 1993 doğumlu ve akrep burcudur.

Fatih Yasin’in YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü YouTube fenomeni YouTube hayatına üç arkadaşı ile başlamıştır. Atakan Özyurt ve Bilal Hancı ile 26 Aralık 2014 tarihinde başlamışlardır ve 7.19 Milyon aboneye sahiptirler. Eğlence, vlog ve challenge tarzı videolarla tanınmışlardır. YouTube kanalı.

Fatih Yasin’in Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni uzun süredir YouTube da olsa da ınstagramda da paylaşım yapmaktadır. 2,4 Milyon takipçisi bulunan Fatih Yasin, 9 Haziran 2013 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Fatih Yasin’in Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına twitter hesabında başlamıştır. Nisan 2012 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 556,2 bin takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Reklamlar

Fatih Yasin Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü YouTuber feneomeninin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü YouTuber fenomeni Fatih Yasin Kafalar kanalındaki bir videoda annesinin Sivaslı, babasının Kastamonulu olduğuna değinmiştir kendisini de İstanbullu olarak tanımlamıştır.

Fatih Yasin’in Eğitim Hayatı

Ünlü YouTuber fenomeni Eğitimini Arel Üniversitesi Uluslar Arası Lojistik Bölümü’nde tamamlamıştır.

Fatih Yasin Kimdir Nerede Yaşıyor?

Ünlü YouTuber fenomeni İstanbul’da doğmuştur ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Fatih Yasin’in Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.67 boyunda ve 64 kilodadır.

Fatih Yasin’in Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Kahverengi saçlı, kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Fatih Yasin’in Oynadığı Filmler?

  • Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? – 2018
  • Kafalar Karışık – 2018
  • Enes Batur Gerçek Kahraman – 2019
Fatih Yasin

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu