Reklamlar
GündemMagazin

Meriç İzgi Kimdir? 2022

Reklamlar

Meriç İzgi Kimdir? Sosyal medya fenomeni Meriç İzgi, 1996 yılında Adana’da dünyaya geldi. İzgi, Marmara Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde eğitim görmektedir. İzgi, sosyal medya hesapları dışında One Direction sayfasında adminlik yapmaktadır.

Meriç İzgi Kimdir?

Meriç İzgi Kimdir? Sosyal medya fenomeni Meriç İzgi, 1996 yılında Adana’da dünyaya geldi. İzgi, Marmara Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde eğitim görmektedir. İzgi, sosyal medya hesapları dışında One Direction sayfasında adminlik yapmaktadır.
Meriç İzgi baba tarafından aslen Adanalıdır. Babası Fırat İzgi Yazar’dır, Kelebek Ömrü Kadar Aşk diye bir kitabı vardır. İleride kendi markasını kurmak istemekte, günümüzde tasarımlar üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca yaklaşık 250 parçalık bir koleksiyon oluşturmuştur. Gelecek yıllarda mesleğinin moda tasarımı üzerine devam etmesini istemektedir.

Meriç İzgi Kaç Yaşındadır?

Ünlü sosyal medya fenomenin yaşı tüm sevenleri tarafından çok merak edilmektedir. Meriç İzgi, 9 Kasım 1996 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve 24 yaşındadır.

Meriç İzgi Hangi Burç?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meriç İzgi, 9 Kasım 1996 doğumlu ve akrep burucudur.

Meriç İzgi’nin YouTube Kanalı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meriç İzgi, YouTube hayatına 8 Ağustos 2014 tarihinde başlamıştır ve 629 B aboneye sahiptir. Meriç İzgi açtığı YouTube kanalında Eğlenceli videolar, günlük vloglar, challenge’lar ile ilgili videolar paylaşmaktadır. YouTube kanalı

Reklamlar

Meriç İzgi’nin Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meriç İzgi, Instagram hesabında daha çok kendisi ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Ayrıca ilk sosyal medya kullanıcılığına da ınstagram hesabı üzerinden başlamıştır. 1,4 Milyon takipçisi bulunan Meriç İzgi 16 Kasım 2016 tarihinden itibaren Instagram hesabında paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi

Reklamlar

Meriç İzgi’nin Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meriç İzgi Instagram ve YouTube hesabın da ne kadar paylaşım yapsa da twitter hesabını kullanmaya yeni başlamıştır. Mart 2020 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 5.225 takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi

Meriç İzgi Nerelidir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meriç İzgi’nin nereli olduğu da yaşı gibi sevenleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü sosyal medya fenomeni Meriç İzgi, Adanalıdır.

Meriç İzgi Nerede Yaşıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni İstanbul’da yaşamaktadır.

Meriç İzgi’nin Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meriç İzgi’nin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.76 boyunda ve 68 kilodadır.

Meriç İzgi’nin Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meriç İzgi’nin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Siyah saçlı, siyah gözlü olduğu bilinmektedir.

Meriç İzgi’nin Eğitim Hayatı

Ünlü sosyal medya fenomeni Meriç İzgi, Marmara Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde eğitim görmektedir. İleride kendi markasını kurmak istemekte, günümüzde tasarımlar üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca yaklaşık 250 parçalık bir koleksiyon oluşturmuştur. Gelecek yıllarda mesleğinin moda tasarımı üzerine devam etmesini istemektedir.

meriç izgi kimdir
Meriç İzgi

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu