Reklamlar
Magazin

Reynmen Kimdir? 2022

Reklamlar

Reynmen Kimdir?

Bir YouTube fenomeni olarak tanınan ünlü YouTuberdır. Gerçek adının Yusuf Aktaş olduğu bilinmektedir. YouTube de 6,32 Mn aboneye sahiptir. Insatgram da ise 7,3 Mn takipçisi bulunmaktadır. YoutTube da vlog çekimlerinin yanı sıra bir çok şarkı da çıkarmıştır. Enes Batur ile birlikte en çok takip edilen Türk Youtuberlardandır.

Reynmen Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Reynmen Kimdir? Ünlü YouTuber fenomenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Reynmen gerçek ismi ile Yusuf Aktaş 06.12.1995 tarihinde Bağcılar’da doğmuştur ve 25 yaşındadır.

Reynmen Hangi Burç?

Reynmen Kimdir kadar sorulan bir diğer soru da Reynmen’in burcu nedir? Ünlü YouTuber fenomeni 6 Aralık 1995 doğumlu ve yay burcudur.

Reynmen’in YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni YouTube hayatına 12 Ocak 2016 tarihinde başlamıştır. Life style, entertainment tarzı videolarla tanınmıştır. YouTube kanalı.

Reynmen’in Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni uzun süredir YouTube da olsa da ınstagramda da paylaşım yapmaktadır. 10 Mart 2018 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Reynmen Nerelidir?

Reynmen Kimdir merak eden onu çok sevenlerin meraklarını cezbeden hayranları onun nereli olduğunu da çok merak ediyorlar. Ünlü YouTuber feneomeninin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü YouTuber fenomeni Sivaslıdır.

Reklamlar

Reynmen’in Aile Üyeleri Kimlerdir?

Annesi: Nasibe Yılmaz Aktaş’tır.

Babası: Rahmi Aktaş’tır.

Kardeşi: Hamza Aktaş’tır.

Ablası: Zümra Aktaş’tır.

Reynmen’in Eğitim Hayatı

Ünlü YouTuber fenomeni, ilköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır.
Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak açıköğretim lisesini tamamlamıştır.  Reynmen, tanınmadan önce babasıyla halde meyve sebze ticareti ve pazarcılık yapmıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı kazanan Reynmen, daha sonra geçiş yaparak günümüzde İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. 

Reynmen Nerede Yaşıyor?

Ünlü YouTuber fenomeni İstanbul Bağcılar da doğdu ve İstanbul da yaşıyor.

Reynmen’in Kariyeri

Reynmen, Scorp isimli video paylaşım ve canlı yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer aldı.
Daha sonra platformunu YouTube’a kaydıran Reynmen, fenomen Berkcan Güven ile #Biziz adında bir şarkı çıkardı. Enes Batur’un “YouTuberların Düşüşü” adlı diss şarkısında kendi isminin geçmesine ithafen “Enes Batur’u aradım” adında bir video çekerek yaklaşık 400.000 abone kazandı. Ancak daha sonra bu videoyu kaldırdı.
2019 yılının Ocak ayında “Derdim Olsun” adlı şarkı ile Türkiye çapında büyük yankı uyandırdı. Daha sonra 2019 yazında “Ela” adlı müzik videosu ile Türkiye’nin en çok izlenen videoları arasına girdi.
Reynmen, 2019 yılında Houze Istanbul ismini verdiği müzik şirketini kurdu. Son EP’si RnBesk’i de bu şirket üzerinden yayımladı. EP’deki parçalardan “Hevesim Yok”, “Yoksun Başımda”, “Radyoda Neşet” ve “Dolunay” klipsiz olarak, “Leila” adlı parçasını ise video klipli olarak çıkarttı. Houze Istanbul bünyesinde henüz Reymen’in kurumsal iletişimini sağlayan asistanı Burak Koşar ve şirketin müzik direktörlüğünü yapan Oğulcan Nihat bulunuyor. Şirketin merkez ofisi ise İstanbul’da? bulunmaktadır.

Reynmen’in Şarkıları?

 • “Biziz” (ft. Lil Bege) 2017
 • “Yeniden” (ft. Nelon) 2017
 • “Voyovoy” (ft. Veysel Zaloğlu) 2017
 • “Toz Duman” (ft. Eypio) 2018
 • “Derdim Olsun” 2019
 • “Sen Aldırma” (ft. Bilal Sonses) 2019
 • “Ela” 2019
 • “Kaçamak” (ft. Ufo361) 2020
 • “Aykız” (Remix) 2020
 • ”Az Sevdim” (ft. Özkan Meydan, Alican Özbuğutu) 2020
 • ”Melek” 2020
reynmen kimdir
Reynmen’in İlk Şarkısı

Reynmen’in Oynadığı Filmler?

 • Cumali Ceber ALLAH SENİ ALSIN – 2017 –
 • Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? – 2018 –
REYNMEN

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu