Reklamlar
GüzellikMagazinYemek

Tülay Yerlikaya Türk Kimdir? 2022

Reklamlar

Tülay Yerlikaya Türk Kimdir? 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Kayserili olan sosyal medya fenomeni Tülay Yerlikaya Türk Instagram üzerinden paylaştığı giyim, ev, dekorasyon, yemek gibi video ve fotoğrafları ile büyük bir üne kavuşmuştur. Başarılı sosyal medya fenomeni özel hayatını sosyal medya platformlarına yansıtmayı sevmemektedir.

Tülay Yerlikaya Türk Kimdir?

Tülay Yerlikaya Türk Kimdir? Sosyal medya da yapmış olduğu dekorasyon, giyim ve sunum videoları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sosyal medya fenomeni Tülay Yerlikaya Türk’ün takipçileri ise günden güne artmaya devam ediyor. Aslen Kayserili olan başarılı sosyal medya fenomeni aynı zamanda özel hayatını soysal medya platformlarına yansıtmayı sevmiyor. Bu yüzden kapsamlı bir araştırma yapmış olsak da hakkında çok detaylı bilgilere ne yazık ki ulaşamadık. Özel yaşantısı hakkında ise evli olan ve bu mutlu evlilikten Tuana, Eleysa, Uhud ve Berkay adında iki erkek iki kız evladı dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni bir çok kişinin hayatına dokunmayı başardı.

Tülay Yerlikaya Türk Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü sosyal medya fenomeninin yaşı tüm sevenleri tarafından çok merak edilmektedir. Tülay Yerlikaya Türk, 1982 tarihinde doğmuştur ve 38 yaşındadır.

Tülay Yerlikaya Türk Hangi Burç?

Ünlü sosyal medya fenomeni kendisi ile ilgili kişisel bilgilerini paylaşmadığı için burcuna dair her hangi bir bilgi bunmamaktadır.

Tülay Yerlikaya Türk’ün Instagram Hesabı Nedir?

Tülay Yerlikaya Türk Kimdir? Ünlü sosyal medya fenomeni Tülay YerlikayaTürk, ilk sosyal medya kullanıcılığına Instagram hesabı üzerinden başlamıştır. Dekorasyon, giyim ve sunum ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. 1,5 Milyon takipçisi bulunan Tülay Yerlikaya Türk 8 Ocak 2013 tarihinden itibaren Instagram hesabında paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Tülay Yerlikaya Türk Nerelidir?

Tülay Yerlikaya Türk Kimdir? Ünlü sosyal medya fenomeni Tülay Yerlikaya Türk’ün nereli olduğu da yaşı gibi sevenleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü sosyal medya fenomeni Tülay Yerlikaya Türk, Kayserilidir.

Reklamlar

Tülay Yerlikaya Türk Kimdir ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni Hollanda da yaşamaktadır.

Tülay Yerlikaya Türk’ün Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Tülay Yerlikaya Türk’ün en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak edilmektedir fakat ünlü sosyal medya fenomeni kendisi ile ilgili böyle bir açıklama yapmamıştır.

Tülay Yerlikaya Türk’ün Aile Üyeleri Kimlerdir?

Eşi: Erkan Türk’tür.

Oğlu: Berkay Türk’tür.

Oğlu: Uhud Türk’tür.

Kızı: Tuana Türk’tür.

Kızı: Eleysa Türk’tür.

tülay yerlikaya türk kimdir
Tülay Yerlikaya Türk

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu