Reklamlar
EkonomiKripto Paralar

Faruk Fatih Özer Kimdir? 2022

Reklamlar

Thodex Kurucu CEO’su Faruk Fatih Özer Kimdir? Thodex kripto para borsasının sahibi ve CEO’su ülkeyi terk edip borsada ki paralar ile birlikte kaçtığı söyleniyor. Birlikte süreci inceleyelim.

Faruk Fatih Özer Kimdir?

Faruk Fatih Özer Kimdir? Tam olarak doğum tarihini bilmemek ile birlikte 1993 İstanbul doğumlu olduğu ve 2021 yılı itibariyle 28 yaşında olduğunu biliyoruz. 2017 yılında daha 24 yaşındayken Koineks ismi ile kurduğu kripto para borsasının 2020 yılında adını Thodex olarak değiştirmiştir. Kendi röportajında anlatığına göre aile şirketlerinin Myanmar’da yatırımları varmış. Çıkan haberlere göre Tayland’a gittiği iddia ediliyor. Belki de Tayland üzerinden, daha önce bahsettiği Myanmar da ki yatırımlarının başına geçmiş olabilir.

faruk fatih özer kimdir

Thodex Eski Adı Nedir?

Kapanan Thodex isimli borsanın eski adı 2017 yılında kurulmuş olan Koinex dir.

Thodex Nedir?

Faruk Fatih Özer Kimdir? Thodex Bitcoin ve Kripto para alınıp satın alınan bir kripto para borsasıdır. Thodeks ve öncüsü olan Koineks borsası düşük komisyon ücretleri verdiğini/vereceğini iddia ettiği hediye coin, hediye araba gibi vaatler ile yaygınlaşmıştır.

Thodex Tamamen Kapandı mı?

Faruk Fatih Özer Kimdir? Thodex kripto para borsası 20 Nisan 2021 yılında yayınlamış olduğu Twitter bildirimi ile 6 saatlik bir bakıma girdiğini duyurmuştur. Aynı günün yani 20 Nisan 2021 tarihinde ise borsanın yurtdışında olan bir borsaya satıldığını duyurdular ve daha sonra çıkan haberlere göre yurtdışına kaçtığını öğrendik. Elimizde ki verilere göre Thodex borsası tamamen kapanmıştır.

Reklamlar
thodex nedir
Thodex Bakıma girdiğine dair duyuru
https://twitter.com/thodexofficial/status/1384782824436338692?s=20

Faruk Fatih Özer Instagram Adresi Nedir?

Thodex’in kayıp CEO’su Faruk Fatih Özer’in instagram adresi @ozerfarukfatih dir.

Reklamlar

Faruk Fatih Özer Röportajı

İnternet üzerinden birçok haber sitesinde ve bazı ulusal kanallarda röportajları olan kayıp borsa sahibinin yayını izleyebilirsiniz.

Thodex Erkan Öz İlişkisi

Ünlü kripto para uzmanı Erkan Öz ile uzun süreli bir sponsorluk anlaşması da yapmış olan Thodex borsası Ünlü fenomenin kitlesini de kullanmıştır. Erkan Öz’ün twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre iki ay öncesinden tüm sponsorluk anlaşmaları bitmiş. Ancak tüm açıklamalara rağmen bir çok mağdur Erkan Öz’ü suçlamaya devam etmekte, kendilerinin dolandırılmasına sebep oldukları için kızmaya devam etmektedirler.

Thodex İşlem Hacmi Ne kadardı?

Thodex borsasının kapanmadan önceki gün ki işlem hacmi verilerini Coinmarketcap.com sitesinden aldığımız verilere göre 19 Nisan 2021 tarihinde 585 Milyon dolar günlük işlem hacmi yapılmış. Bu işlem hacminin yarısından fazlası sadece DOGECOIN olduğunu görüyoruz.

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu