Reklamlar
GündemMagazin

Bülent Mert Kimdir? 2022

Reklamlar

Bülent Mert Kimdir? 43 yaşında olan fenomen Ankara’da dünyaya geldi. Attığı tokatlar ile fenomenler dünyasına giriş yapmış oldu. Milyonlarca takipçinin gönlüne taht kuran Vine fenomeni Bülent Mert 1 Ocak 1978 tarihinde Ankara da doğmuştur. Ankara’nın en eski alışveriş merkezi olan Korum AVM’de ‘Monza’ adında bir mağaza işlettiği bilinmektedir.

Bülent Mert Kimdir?

Bülent Mert Kimdir? Sosyal Medya’nın en çok dikkat çeken isimlerinden olan Bülent Mert 2017 yılında Vallahi Hortladı ve Çam Yarması isimli sinema filmleri ile oyunculuk dünyasına adım atmıştır.
1978 doğumlu Bülent Mert aslen Ankaralıdır. Asıl mesleği Tekstilcilik’tir. Evli ve bu evliliğinden iki evladı vardır.
Ankara’nın en eski alışveriş merkezlerinden olan Karum AVM’de, bir mağaza işlettiğini belirtmiştir. Sosyal Medya’ya girişinin planlı olmadığını, bir gün yanında arkadaşlarının video izlediklerini gülüp eğlendiklerini bunun üzerine uygulamayı indirdiğini ve vine’a başladığını belirtmiştir.
İlk vine videosunun içeriğinin Sen dükkana girip t-shirt fiyatı soracaksın. Bende 50 Lira diyeceğim, sen 10 Lira olmaz mı diyeceksin bende seni tokatlayacağım. İletişiminden ibaret olduğunu, arkasından Tokatı vine videoları ile takipçilerinin kendisini özdeşleştirdiğini aktarmıştır.

Bülent Mert Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü fenomenin yaşı tüm sevenleri tarafından çok merak edilmektedir. Bülent Mert, 1 Ocak 1978 tarihinde Ankara’da doğmuştur ve 43 yaşındadır.

Bülent Mert Hangi Burç?

Ünlü fenomen Bülent Mert, 1 Ocak 1978 doğumlu ve oğlak burcudur.

Bülent Mert’in YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen Bülent Mert, YouTube hayatına 19 Mayıs 2013 tarihinde başlamıştır ve 116 bin aboneye sahiptir. Ayrıca ilk sosyal medya kullanıcılığına da YouTube kanalı üzerinden başlamıştır. Kanalında komik videolar yayınlamaktadır. Youtube kanalı

Reklamlar

Bülent Mert’in Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen Bülent Mert, Instagram hesabında kendisi ile komik fotoğraflar ve videolar paylaşmaktadır. 1,5 Milyon takipçisi bulunan Bülent Mert 15 Mart 2015 tarihinden itibaren Instagram hesabında paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi

Reklamlar

Bülent Mert Nerelidir?

Ünlü fenomen Bülent Mert’in nereli olduğu da yaşı gibi sevenleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü fenomen Bülent Mert, Ankaralı’dır.

Bülent Mert Kimdir ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü fenomen İstanbul’da yaşamaktadır.

Bülent Mert’in Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü fenomen Bülent Mert’in Boyu ve Kilosuna dair her hangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Bülent Mert’in Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü fenomen Bülent Mert’in en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Siyah saçlı, siyah gözlü olduğu bilinmektedir.

Bülent Mert’in Dükkanı

Ünlü fenomen Bülent Mert’in Ankara’nın Çankaya ilçesinde ‘Monza Giyim’ adlı erkek giyim üzerine bir dükkanı bulunmaktadır.

bülent mert kimdir
Bülent Mert

Bülent Mert’in Oynadığı Filmler?

Çam Yarması – 2017

Vallahi Hortladı – 2017

bülent mert kimdir
Bülent Mert’in Oynadığı İlk Film

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu