Reklamlar
GündemMagazin

Şükran Kaymak Kimdir? 2022

Reklamlar

Şükran Kaymak Kimdir?

Uzun zamandır yemek tarifleri ile ilgilenen ünlü fenomen Şükran Kaymak, ilk olarak açtığı blog ile beraber tanınmış ardından sosyal medya hesapları açarak paylaşımlarını sosyal medyaya taşımıştır. İlk olarak 11 yaşındayken yemek yapmaya başlamış ve o yaştan itibaren yemek yapmaya özel bir ilgi duymuştur. Yemek yapma konusunda annesinin payıda yüksektir. Yemek tariflerinden, tatlı tariflerine kadar çok sayıda tarifte yetenekli olan Şükran Kaymak başarılı grafiğini yazmış olduğu kitap ile beraber taçlandırmıştır. Ayrıca ünlü fenomen Şükran Kaymak evli 2 çocuk annesidir.

Şükran Kaymak Kimdir Kaç Yaşındadır?

Ünlü fenomoenin yaşı tüm sevenleri ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Şükran Kaymak, 08.09.1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur ve 36 yaşındadır.

Şükran Kaymak Kimdir Hangi Burç?

Ünlü fenomen 8 Ağustos 1984 doğumlu ve aslan burcudur.

Şükran Kaymak’ın YouTube Hesabı Nedir

Ünlü fenomen YouTube hayatına 30 Mart 2013 tarihinde başlamıştır ve 184 B aboneye sahiptir. Şükran Kaymak, Yemek, vlog tarzı videolarla tanınmıştır. YouTube kanalı.

Şükran Kaymak’ın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen uzun süredir ınstagramda da paylaşım yapmaktadır. 5.2 Milyon takipçisi bulunan Şükran Kaymak, 11 Mart 2013 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Şükran Kaymak’ın Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen ınsatgram sonrasında YouTube hesabını açmasının ardından Nisan 2019 tarihinden itibaren twitter hesabı da bulunmaktadır. Ünlü fenomenin ınstagram ve YouTube hesaplarına göre twitter hesabında az takipçisi vardır. Şükran Kaymak’ın twitter de 129 takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Reklamlar

Şükran Kaymak Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü feneomeninin nereli olduğu da yaşı gibi sevenleri ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü fenomen Şükran Kaymak memleketi aslen başkent Ankara’dır. 1995 yılında İstanbul’a yerleşen Şükran Kaymak 25 yılı aşkın bir süredir ailesi ile birlikte yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Şükran Kaymak’ın Aile Üyeleri Kimlerdir?

Eşi: Abdullah Kaymak’tır.

Büyük Oğlu: Hasan Burak Kaymak’tır

Küçük Oğlu: Yusuf Said Kaymak’tır.

Şükran Kaymak Kimdir ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü fenomen Şükran Kaymak Ankara’da doğdu ve İstanbul da yaşıyor.

Şükran Kaymak’ın Kariyeri

Şükran Kaymak, blog yazılarıyla yemek tarifi paylaştığı yayın hayatına Instagram’a geçerek daha çok kitlelere ulaşarak devam etti. Şu anda aktif olarak Instagramda ve Youtube kanalında tatlı tarifleri, yemek tarifleri ve vlog içerikleri çekmeye devam ediyor. Hazırladığı tarifler, çektiği birbirinden güzel fotoğraf ve videolarla sosyal medya hesabımı daha ilgi çekici hale getirdi ve takipçi sayısında da hızla artış oldu.

Şükran Kaymak’ın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.67 boyunda ve 63 kilodadır.

Şükran Kaymak’ın Kitapları

  • Şükran Kaymak’la Çay Saati – 2018
  • Şükran Kaymak’la Pratik Tarifler – 2018
  • Şükran Kaymak’ Razaman Tarfileri 30 gün 30 menü
Şükran Kaymak’ın İlk Kitabı

Şükran Kaymak’ın Oynadığı Filmler

Gerçek Kahraman – 2019

Şükran Kaymak’ın Oynadığı İlk Film

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu