Reklamlar
GündemMagazin

Nez Demir Kimdir? 2022

Reklamlar

Nez Demir Kimdir?

YouTube fenomeni olarak tanınan Nez Demir  ünlü Türk Youtuber dır. Instagram üzerinden videolar çekerek paylaşımlar yapmaya başlamıştır. Zaman içerisinde takipçilerin birbirini etiketlemeleri sonucunda sayfası büyümüştür. Daha sonra vine videoları çekmiş kısa sürede ciddi takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Vine ile 2013 yılında tanışmıştır. Böylece Türkiye’de ilk Vine kullanan isimler arasında yer aldı. 3 yıldır YouTube de içerik üreticisidir. YouTube de 487 B aboneye sahiptir. Insatgram da ise 3,3Mn takipçisi bulunmaktadır. Nez Demir isimli YouTube hesabının bireysel sahibidir. Vine ile tanınmıştır. Eğlence, vlog ve challenge türü videolar çekmektedir.

Nez Demir Kimdir Kaç Yaşındadır?

Ünlü YouTuber fenomoenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Nez Demir, 26.02.1987 tarihinde Kocaeli’de doğmuştur ve 35 yaşındadır.

Nez Demir Kimdir Hangi Burç?

Ünlü YouTuber fenomeni 26 Şubat 1987 doğumlu ve balık burcudur.

Nez Demir’in YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni YouTube hayatına 6 Haziran 2018 tarihinde başlamıştır ve 487 B aboneye sahiptir. Nez Demir, eğlence, vlog ve challenge tarzı videolarla tanınmıştır. YouTube kanalı.

Nez Demir’in Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni uzun süredir YouTube da olsa da ınstagramda da paylaşım yapmaktadır. 3.3 Milyon takipçisi bulunan Nez Demir, 9 Ekim 2017 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Nez Demir’in Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına twitter hesabında başlamıştır. Temmuz 2010 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 42,1 B takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi

Reklamlar

Nez Demir Kimdir? ve Nerelidir?

Ünlü YouTuber feneomeninin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü YouTuber fenomeni Nez Demir, Aslen baba tarafından Rizeli olan güzel YouTuber fenomeni, memleketi olan Rize’ye tam anlamıyla aşık birisidir.

Nez Demir ve Babası

Nez Demir Kimdir Nerede Yaşıyor?

Ünlü YouTuber fenomeni Kocaeli’nde doğdu ve İstanbul da yaşıyor.

Nez Demir’in Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.74 boyunda ve 54 kilodadır.

Nez Demir’in Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Açık kahverengi saçlı, kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Nez Demir’in Şarkıları

Sıfırın Altında (ft. Nez Demir) – 2020

Nez Demir’in Oynadığı Filmler?

  • Facia Üçlü – 2018
  • O İş Bende – 2019
  • Malazgirt 1071 – 2020
Nez Demir’in Oynadığı İlk Film

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu