Reklamlar
GündemMagazin

Mustafa Seven Kimdir? 2022

Reklamlar
Mustafa Seven Kimdir
Mustafa Seven

Mustafa Seven Kimdir?

Mustafa Seven, 1995 yılında Sabah Gazetesi Dergi Grubu’nda başladığı foto muhabirliğini sırasıyla Hürriyet Dergi Grubu, Gazete Pazar, Milliyet ve son olarak da fotoğraf editörü olarak Akşam Gazetesi’nde sürdürdü. Foto muhabirliği yıllarından sonra 2006 yılında GIF’ı (Güzel İşler Fotoğrafhanesi) kuran Mustafa Seven çalışmalarını halen reklam alanında ve özel projeler ile GIF çatısı altında yürütüyor. Foto muhabirliğinden reklam fotoğrafçılığına geniş bir yelpazede üretim yapan Mustafa Seven’in son yıllarda ticari işler dışında ürettiği fotoğrafları, sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşmaktadır.

Mustafa Seven Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü fenomenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Mustafa Seven, 01.01.1974 tarihinde Sivas’da doğmuştur ve 47 yaşındadır.

Mustafa Seven Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü fenomen 1 Ocak 1974 doğumlu ve oğlak burcudur.

Mustafa Seven’in Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen uzun süredir ınstagramda çektiği güzel fotoğraflarını kendi kişisel hesabında paylaşmaktadır. Instagram hayatına 24 Ağustos 2013 tarihinde başlamıştır ve 1,7 Milyon takipçisi bulunmaktadır. Instagram adresi.

Mustafa Seven’in Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen uzun süredir ınstagram da paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına twitter hesabı üzerinden başlamıştır. Ünlü fenomen twitter hesabına Kasım 2009 tarihinde başlamıştır ve 4.839 takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Reklamlar

Mustafa Seven Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü fenomenin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü fenomen Mustafa Seven, Sivas’da doğmuştur ve Sivaslıdır.

Reklamlar
Mustafa Seven Kimdir
Mustafa Seven ve Eşi

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu