Reklamlar
GündemMagazin

Fester Abdü Kimdir? 2022

Reklamlar

Fester Abdü Kimdir?

Türkiye Kano Milli takımı lisanslı sporcusu olan ve bir dönem Survivor 2018 All Star yarışmasına katılan Fester Abdü, İstanbul Vodafone Arena’da oynanan Liverpool – Chelsea maçında sahaya atlamasıyla gündeme gelmişti. Maçın 14. dakikasında sahaya atlayıp dizlerinin üstünde kayan Fester Abdü izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Kısa sürede güvenlik güçleri tarafından yakalanarak saha dışına çıkartıldı.
Fester Abdü ve kendisini kameraya çekerek sosyal medyada paylaşan 4 arkadaşı gözaltına alındı. Çok sayıda kişi ünlü YouTuber’a “Kanalına takipçi kazanmak için ülkeni rezil ettin” diyerek tepki göstermişti.
Ayrıca Fester Abdü, Deli mi Ne? adlı YouTube kanalının sahibidir. Fester Abdü’nün kimlik adı ise, Ali Abdülselam Yılmaz’dır.

Fester Abdü Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü YouTuber fenomoenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Fester Abdü, 01.01.1994 tarihinde Adana’da doğmuştur ve 27 yaşındadır.

Fester Abdü Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü YouTuber fenomeni
1 Ocak 1994 doğumlu ve oğlak burucudur.

Fester Abdü’nün YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni YouTube hayatına 11 Nisan 2017 tarihinde başlamıştır ve 7.21 Milyon aboneye sahiptir ayrıca ilk sosyal medya kullanıcılığına da YouTube kanalı üzerinden başlamıştır. Fester Abdü, eğlence, vlog ve challenge tarzı videolarla tanınmıştır. YouTube kanalı

Fester Abdü’nün Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni uzun süredir YouTube da olsa da ınstagramda da paylaşım yapmaktadır 1.7 Milyon takipçisi bulunan Fester Abdü, 4 Haziran 2017 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Fester Abdü’nün Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da twitter hesabında da Ocak 2018 tarihinden itibaren paylaşım yapmaya başlamıştır. 101 takipçisi bulunmaktadır.

Reklamlar

Fester Abdü Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü YouTuber feneomeninin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü YouTuber fenomeni Fester Abdü, Adana’da doğmuştur ve Adanalıdır.

Fester Abdü’nün Eğitim Hayatı

Ünlü YouTuber fenoemeni, Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunudur. Türkiye Kano milli takımı lisanslı sporcusudur ve çeşitli kulüplerde yarışmalarda derece elde etmiştir.

Fester Abdü’nün Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.69 boyunda ve 66 kilodadır.

Fester Abdü’nün Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Kahverengi saçlı, kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Fester Abdü’nün Şarkıları

fester abdü kimdir
Fester Abdü

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu