Reklamlar
GündemMagazin

Cemal Can Canseven Kimdir? 2022

Reklamlar

Cemal Can Canseven Kimdir

Cemal Can Canseven, Survivor dan sonra ekran başlarında ve sosyal medya da daha fazla rastladığımız isimlerden biri oldu. Cemal Can Canseven, üniversite okumak için İstanbul’a geldi. Yeditepe Üniversitesi’nde Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumayı seçen Cemal Can Canseven, bir arkadaşının tavsiyesi sayesinde okulunu dondurdu ve İstanbul DJ Academy’de dj’lik eğitimine başladı. Geçtiğimiz dönemde çektiği bir videoda sporculuk yönünün olduğundan da bahsetmişti. Şimdilerde dj’lik yapan Cemal Can Canseven, Survivor yarışmasından önce hiçbir TV programında görülmedi. Ünlü fenomen Youtuber Danla Bilic‘in yakın arkadaşlarından biri olan Cemal Can Canseven Danla Bilic‘in videolarında da yer alıyor. Beraber videolar çektiği Danla Bilic’i ise üniversite yıllarından tanıyor.
Survivor 2020’de performans olarak büyük bir başarı gösteren Cemal Can Canseven sempatik tavırlarıyla izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Survivor 2020’nin finaline ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı ile beraber kalan Cemal Can Canseven şampiyonluk kupasını kaldırmayı başarmıştır.

Cemal Can Canseven Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü fenomenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Cemal Can Canseven, 25.05.1996 tarihinde İzmir’de doğmuştur ve 25 yaşındadır.

Cemal Can Canseven Hangi Burç?

Ünlü fenomen 25 Mayıs 1996 doğumlu ve ikizler burcudur.

Cemal Can Canseven’in YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen YouTube hayatına 18 Aralık 2019 tarihinde başlamıştır ve 572 B aboneye sahiptir.YouTube kanalını yeni açmıştır ama kısa sürede bir çok aboneye ulaşmıştır. Cemal Can Canseven, eğlence, vlog ve soru cevap tarzı videolar çekmektedir. YouTube kanalı.

Cemal Can Canseven’in Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen kısa süredir YouTube da olsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına ınstagramda da başlamıştır. 3.1 Milyon takipçisi bulunan Cemal Can Canseven, 16 Ekim 2015 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi

Reklamlar

Cemal Can Canseven’in Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü fenomen ınstagram ve YouTube da paylaşım yapsa da twitter da da bir çok paylaşımı vardır. Ayrıca twitter hesabına Şubat 2018 tarihinde katılmıştır. Twitter adresi.

Reklamlar

Cemal Can Canseven Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü fenomeninin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü fenomen Cemal Can Canseven, annesi Rize, babası Selanik göçmenidir.

Cemal Can Canseven’in Aile Üyeleri Kimlerdir?

Annesi: Rukiye Canseven’dir.

Babası: İrfan Canseven’dir.

Canseven Ailesi

Cemal Can Canseven’in Eğitim Hayatı

Liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamladı.  Üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başladı. Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başlamıştır. Cemal Can Canseven, beraber Youtube videoları çektiği Danla Bilic‘i de üniversite yıllarından tanıyor.

Cemal Can Canseven’in Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.86 boyunda ve 82 kilodadır.

Cemal Can Canseven’in Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Açık kahverengi saçlı, yeşil gözlü olduğu bilinmektedir

2020 Survivor Şampiyonu Cemal Can Canseven

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu