Reklamlar
Astroloji

Yengeç Burcu 2023

Reklamlar

Yengeç Burcu 2021 yılında nelerle karşılacak. 22 Haziran – 22 Temmuz günleri arasında doğmuş olan Zodyak‘ın en duygusal, en alıngan, en sevimli ve en temiz kalpli burcunu birlikte inceleyelim

Elementi: Su

Niteliği: Öncü

Gezegeni: Ay

Rengi: Mavi

Reklamlar

Taşı: İnci

Reklamlar

Günü: Pazartesi

Anahtar kelime: Hissetmek

Şifre: Duygusal yakınlık ve güven bulmalı ve vermeliyim

İlke: Beslemek

Bedende temsil ettiği bölge: Göğüs, mide

Anlaştığı burçlar: Akrep, Balık, Oğlak

Anlaşamadığı burçlar: İkizler, Yay, Kova

Olumlu yönleri: Şefkatli, korumacı, derin ve içten seven, aileye düşkün, duygusal, sezgisel, hassas, duyarlı, fedakar, cefakar

Olumsuz yönleri: Ağır, sessiz, kolay anlaşılamayan, kaygılı, endişeli, şüpheci

Olumlu uygulama: İlgi

Olumsuz uygulama: Güvensizlik

Yengeç Burcu 2021 Yapabileceği İşler

Yengeç burcu 2021, su ve sıvıyla ilgili konularda başarı gösterir. Denizcilik, balıkçılık ona göredir. Ayrıca çok merhametli olduğundan doktorluk ve hemşirelikte başarılı olabilir. Yengeç mideyi temsil ettiği için bu burçtan iyi aşçılar çıkar. Paraya önem verdiği için de finans sektöründe ve ticarette başarılı olabilir.

yengeç burcu 2021

Yengeç Burcunun Özellikleri

Duygusal, hassas, yumuşak, nazik, önsezili, savunmasız, anlayışlı, anaç, koruyucu, besleyen, ilgili, çekingen, milliyetçi, geçmişe bağlı, güvensiz, alıngan, değişken ruh hali, bağımlı, içe kapalı, ürkek, kuşkucu, kuruntulu, endişeli

Su grubunda yer alan Yengeç Burcu 2021, bu grubun özelliği olan duygusallık ve sezme yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda şefkat ve merhamet duygusu çok gelişmiştir. Her şeyi iç dünyasında yaşar ve bu nedenle iniş çıkışlardan çok etkilenir. Sevinci, acıyı, aşkı da çok yoğun olarak hissettiğinden çok acı çekebilir.

Yumuşak görüntüsüne rağmen öncü grubun tüm özelliklerini taşır. Ulaşmakta istediği hedefe en kurnaz şekilde ulaşmaya çalışarak diğer öncü burçlar arasında farkı ile göze çarpar.

Yengeç burcunun yönetici gök cismi Ay dır. Ay gök cisimlerinin arasında en hızlı hareket eden olduğu için Yengeç Burcunun da yönetici gök cismi gibi ruh hali çok hızlı değişebilir. Özellikle yeni ay ve dolunaydan çok etkilenirler. Ay’ın enerjisi nasıl denizlerde gel-gitlere sebep oluyorsa, Yengeç’in duygularının da sık sık değişmesine neden olur. Yengeç insanı karmaşık bir yapıya sahiptir ve hızla değişen ruh haliyle onu anlamak hiç de kolay değildir. Keyfi yerinde olduğu zaman hayat dolu ve neşeliyken birdenbire somurtkan ve hırçın olabilir. Kafasına bir şey taktığı zaman dalıp gider, içe döner ve herkesten uzak durur.

Yengeç burcu ancak sevgi ve ilgiyle yönetilebilir. Zorla bir şey yaptırılamaz. Denerseniz de tam tersini yapar. Güvenlik yengeç burcu için çok önemlidir. Para onun için güvenlik demektir bu nedenle güvenliğini sağlamak için para kazanmasını da, elinde tutmasını da iyi bilir. Gelecekle ilgili ciddi endişeleri olduğu için kazandığı parayı geleceğini güven içinde geçirmek için saklar. Yengeç burcundan bahsederken çok fazla güvenlikten bahsediyoruz. Hemen hemen her konuda güven en çok önem verdiği konudur. Yumuşak ve hassas yapısı olmasına rağmen sevdiklerini korumada gözü kara ve çok cesurdur.

Sevdiklerine çok bağlıdır. Özellikle de annesine çok düşkündür. Yengeç anneyi, vatan sevgisini, yuvaya düşkünlüğü temsil eder. Ailesine, evine ve çocuklarına çok bağlıdır. Yengeç kendisini anlayan ve evine bağlı bir eş ister. Biraz fazla koruyucu olmakla birlikte çok iyi ebeveyn olur. En huzurlu olduğu yer evidir; aynı bir yengeç gibi evi onun kalesidir. Sıcak, güvenli ve sevgi dolu aile ortamında çok mutlu olur.

Yengeç burcu için geçmiş çok önemlidir, geçmişten kopamaz. Köklerine çok bağlıdır. Yengeç burcu kendisine yapılan iyiliği de, kötülüğü de hiçbir zaman unutmaz. Aslında hiç bir şeyi unutmaz ve fırsat bulunca mutlaka karşılık verir. Aşırı alıngandır ve eleştirilmekten nefret eder. Hafızası çok kuvvetlidir, kırıldığı zaman karşısındakine hiç belli etmeden bu kırgınlığı senelerce içinde taşıyabilir. Aynı zamanda çok kıskançtır.

Yengeç burcu aşırı duygusal, aşırı hassas ve çekingendir. Sert kabuğunun altında derin duygularını saklamaya çalışır. Nazik, sevgi dolu ve koruyucudur. Kırıldığı, rahatsız edilmek ya da duygularından söz etmek istemediği zaman aynı bir Yengeç gibi kabuğuna saklanır. İyi niyetli, düşünceli davranışlar onu çok etkiler ve eleştirilmekten, alay edilmekten çok korkar. Sadakat ve bağlılığından dolayı bazı koşullara gereğinden çok daha uzun bir süre katlanabilir.

Duyarlılığı yalnızca insanlara karşı değildir. Algılama üstünlüğü onu tüm çevresinden kolay etkilenen biri durumuna getirir. Yakın çevresinin ne istediğini onlar söylemeden sezebilir. Çoğu zaman her şeyi büyüttüğü ve dertlerini içine attığı için sindirim sistemi kolaylıkla bozulabilir. Yeri gelince hayır demeyi, çekingenliğini ve aşırı duygusallığını kontrol etmeyi öğrenmelidir.

Yengeç Burcu 2021 Tahminleri

Ünlü Astrolog Hande Kazanova varken onun yorumlarını dinlemeden olmaz

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu