Reklamlar
Astroloji

Akrep Burcu 2023

Reklamlar

Akrep Burcu 2021 yılında büyük bir değişim yaşayacak. Aslında bu sadece akrepler içinde değil tüm burçlar da yaşanacak. 2021 yılı Kova çağının getireceği yeni ufuklar, yeni başlangıçların yılı olacak. Bu yeni dönemde savaşçı, mücadeleci Akrepler neler yaşayacak?

akrep burcu 2021
Akrep Burcu

Akrep Burcu 2021 Genel Özellikleri

24 Ekim – 22 Kasım

Elementi: Su

Niteliği: Sabit

Gezegeni: Mars

Reklamlar

Rengi: Bordo

Reklamlar

Taşı: Opal

Günü: Salı

Akrep burcu özellikleri: Savaşçı, güçlü, mücadeleyi seven, hırslı ve ihtiraslıdır. Sözünün eri, güvenilir insanlardır. İyi bir dostturlar ama amansız birer düşman olurlar. Bu nedenle düşman edinecekseniz bu akrep burcundan olmasın.

Akrep burcu erkeği: Gizemli bir çekiciliğe sahip erkeklerin çoğunun akrep burcu olması tesadüf değilse, gerçekten böyle bir fenomen vardır. Savaşın gezegeni Mars’ın yönettiği bu burcun erkekleri sezgileri çok kuvvetlidir. Yalandan uzak dürüst bir ilişki istiyorsanız size ideal aşık olurlar.

Akrep burcu kadını: Dünyanın en güzel bakan kadınlarının burcu kesinlikle akreptir. Bir bakışları ile her şeyinizi çözebilirler. Sizi itiraf ettirene kadar zorlarlar. Gizemli şeyleri ortaya çıkarmakta üzerlerine yoktur. Eğer suyuna giderseniz iyi bir aşık olurlar ama savaşmaya kalkarsanız uzun bir savaş sizi bekliyor olacak.

Tarzı: Koyu renk kıyafetleri, gizemli yanlarını ortaya çıkaracak kıyafetleri giymeyi severler.

Bedende temsil ettiği bölge: Cinsel bölgeler

Anlaştığı burçlar: Yengeç, Balık, Boğa

Anlaşamadığı burçlar: Kova, Aslan, Başak

Olumlu yönleri: Savaşçı, mücadeleci, hırslı, gözü kara, farkındalığı yüksek, sezgileri güçlüdür

Olumsuz yönleri: Kıskanç, şüpheci, birden patlayan, kindar ve acımasızdır.

Akrep Burcu 2021 Yılında Neler Bekliyor

Akrep Burçları asla yenilmeyi kabul etmeyen, savaşçı karakterleri ile aslında yeni başlayacak olan Kova Çağı’na çok uyum gösteremeyeceği düşünülür. Çünkü bu yeni çağda insanlar arası iletişimin, sevginin, dayanışmanın öne çıkacağını düşünülüyor. Fakat iyi bir savaşçı olan akrepler her koşulda hayatta kalacaklardır ve her türlü koşula uyum göstereceklerdir.

Ünlü Astrolog Hande Kazanova’nın yorumlarını dinleyelim

Akrep Burcu 2021 Yılında Aşk Hayatı

2021 Yılı uzun süreli değişikliklerin başlangıcı olacak bir yıl. Bu nedenle mevcut durumunu değiştirmeyi sevmeyen, sabit karakterli akreplerin başlangıçta uyum göstermesi zor olacaktır. Aşk hayatı da yine bu değişimden etkilenecek gibi görünüyor.

Akrep burçları için 2021 yılında yeni ev, yeni iş belki de yeni bir aşkın yılı olacak. Evli ya da zaten ilişkisi olan akreplerin ise ilişkileri yeni bir boyuta geçecek. İlk zamanlar bu değişimde zorlansalar bile bu değişim süreci her koşulda hayatta kalan güçlü ve savaşçı akrepleri sonunda bu yeni düzene uyum göstermeye itecektir.

Bu yeni dönemde Akrep burçları kendilerini yeniden bir tanıma dönemine girecekler. İç dünyalarında yeni sorgulamalar yaşayarak yeni bir başlangıç yaşayacaklar. Daha önceden de bahsettiğim gibi 2021 akrepler için her şeyin yeniden başladığı bir yıl olacak.

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu