Reklamlar
Astroloji

Aslan Burcu 2023 Yılında Neler Yaşayacak?

Reklamlar

Aslan Burcu 2021 yılında büyük değişimler yaşayacak. Aslında bu sadece aslan burçları içinde değil tüm burçlar da yaşanacak. 2021 yılı Kova çağının getireceği yeni ufuklar, yeni başlangıçların yılı olacak. Özellikle büyük krizlerin yaşanacağı 2021 yılında, aslanlar yönetici özellikleri ile öne çıkacaklar.

aslan burcu 2021

Aslan Burcu 2021 Genel Özellikleri

21 Nisan – 21 Mayıs

Elementi: Ateş

Niteliği: Sabit

Gezegeni: Güneş

Reklamlar

Rengi: Altın, turuncu

Reklamlar

Taşı: Yakut

Günü: Pazar

Aslan burcu özellikleri: Aslan burcunun dışarıdan ile görülebilen en önemli özellikleri özgüvenli, gururlu ve mağrur olmaktır. Bunun yanısıra aslanlar sanata estetiğe ve de gösterişe çok düşkündürler. Yüzlerce kişinin içinde bile fark edilirler.

Aslan burcu erkeği: Aşırı gururlu Aslan Burcu erkeği ile birlikteyseniz birazcık işiniz var demektir. Sürekli pohpohlamak zorunda kalabilirsiniz. Sürekli onun ne kadar şık, ne kadar yakışıklı olduğunu söylemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak sabreder ve onunla bir yuva kurarsanız muhteşem bir aile reisiniz olacaktır. Çok iyi bir baba ve çok iyi bir eştir.

Aslan burcu kadını: O gururlu, mağrur duruşunun arkasında kırılgan, hassas bir kadın vardır. Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çeken bir aurası vardır. Eğer gururunu kırmaz, onun sizi yönetmesine izin verirseniz harika bir eş olacaktır.

Tarzı: Her türlü gösterişli ve canlı renkler onun tarzını yansıtır

Bedende temsil ettiği bölge: Kalp

Anlaştığı burçlar: Yay, Koç, Kova

Anlaşamadığı burçlar: Akrep, Oğlak, Yengeç

Olumlu yönleri: Gururlu, mağrur, cömert, alçakgönüllü, onurlu, yaratıcı, neşeli, karizmatiktirler.

Olumsuz yönleri: Sürekli hükmetmek istemeleri ve süreli pohpohlanma beklemeleri ve her şeyi çok kişisel algılamaları en olumsuz huylarıdır.

aslan burcu 2021 yılında neler yaşayacak
Aslan Burcu

Aslan Burcunun Yapabileceği Meslekler

Bence Aslan burçlarının yapabileceği en iyi kendi işleri ya da yöneticilik yapabilecekleri işlerdir.

 1. Yöneticilik
 2. Moda, Müzik, Oyunculuk, Fotoğrafçılık gibi göze hitap eden her türlü meslek
 3. Liderlik özellikleri nedeniyle kendi işlerinin patronu olabilirler
 4. Politikada da başarılı olmaları yüksektir

Aslan Burcu Ünlüleri Kimlerdir

 • Uğur Mumcu
 • Bill Clinton
 • Fidel Castro
 • Madonna
 • Jennifer Lawrence
 • Deniz Akkaya
 • İlker İnanoğlu
 • Berna Laçin
 • Demir Demirkan
 • Jennifer Lopez
 • Sibel Can
 • Orhan Gencebay
 • Zuhal Olcay
 • Gönül Yazar

Aslan Burcu 2021 Yılında Neler Bekliyor

2021 yılı herkes için zor bir yıl olsa da böyle zorlu koşullarda liderlik özelliği ile öne çıkan Aslan Burçları çok öne çıkacaktır. Sadece kendileri için değil çevresinde ki insanlarında daha rahat bir dönem geçirmelerine sebep olacaktır. Böyle bir dönemde keşke herkesin hayatında bir aslan burcu olsaydı.

Kriz anlarını iyi yöneten insanlar olduğunuz için 2021 yılı sizin için çok olumlu geçecek bir yıl olduğunu düşünüyorum. Çevrenizde ki insanlardan bu dönemde sizden çok ciddi destek göreceklerdir. Sorumluluk almaktan korkmayın. Herkesin size ihtiyacı var.

Düzenlerini değiştirmekten hoşlanmayan aslanlar için bu yıl fırsatlar yılı da olabilir. Yeni bir iş ve kariyer konusunda çok olumlu gelişmeler yaşanabilir. Böylesine kriz dönemlerinde Aslan’ın yönetici özellikleri daha çok dikkat çekeceği için uzun süredir beklediğiniz terfi bu yıl gerçekleşebilir.

Sağlığınıza önem göstermeniz gereken bir yıl olacak. Bu nedenle daha çok açık hava etkinlikleri yapmalısınız. Mutlu sağlık bir yıl geçireceğiniz umuyorum.

Aslan Burcu 2021 Yılında Aşk Hayatı

Aslan Burcu 2021 Yılı büyük değişikliklerin başlangıcı olacak. Bu nedenle mevcut durumunu değiştirmeyi sevmeyen, sabit karakterli aslanlar başlangıçta uyum göstermekte zorlanabilirler. Ama her koşulda ayakta kalan güçlü aslanlar için zor diye bir şey yoktur.

Aslan burçları 2021 yılında aşk hayatında zorlanabilirler. Daha çok yaşamak üzerene odaklandığımız bu yıl Aslanlar için de aşkı ikinci plana atabilirler. Aslan Burcu 2021 yılında biraz daha alttan alarak ilişki içinde daha anlayışlı olması gereken bir yıl yaşayabilir.

Handa Kazanova Aslan Burcu 2021 Yorumları

Ünlü astrolog Hande Kazanova’nın Aslan burcu 2021 yorumlarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu