Reklamlar
GündemMagazin

Oğuzhan Uğur Kimdir? 2022

oğuzhan uğur kimdir

Reklamlar

Oğuzhan Uğur Kimdir?

Ünlü müzisyen Oğuzhan Uğur, son zamanlarda parlayan genç yeteneklerdendir. Oğuzhan Uğur YouTube’da yayınladığı videolarla kendisine kitle edinmiştir. Türk müzisyen, film yönetmeni, senarist, karikatürist ve internet fenomeni olarak bilinmektedir. Twitter, Instagram ve YouTube hesabında komedi paylaşımları ile de tanınmıştır. Müzik ile yakından ilgilenen Oğuzhan Uğur’un bir çok şarkısı da bulunmaktadır.

Oğuzhan Uğur Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü müzisyenin yaşı tüm hayranları ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Oğuzhan Uğur, 29.01.1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur ve 36 yaşındadır.

Oğuzhan Uğur Hangi Burç?

Ünlü müzisyen 29 Ocak 1984 doğumlu ve kova burcudur. Entellektüelliği ve çapkınlığı sanırım burcundan gelen özelliklerinden

Oğuzhan Uğur’un YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü müzisyen YouTube hayatına 21 Ocak 2011 tarihinde başlamıştır ve 2.57 Milyon aboneye sahiptir. Oğuzhan Uğur, komedi, eğlence, soru cevap ve konuklarıyla sohbet tarzı videolarla tanınmıştır. Oğuzhan Uğur’un YouTube kanalının adı kendi adı değildir YouTube Kanalı’nın adı: BaBaLa TV’dir. 2017 tarihinden itibaren Budabi TV ve Onedio kanalarında içerikler üretmiştir. Artık tüm içeriklerini kendi YouTube kanalı üzerinde yayınlamaktadır.

Oğuzahan Uğur’un Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü müzisyen uzun süredir YouTube da olsa da instagramda da paylaşım yapmaktadır. 2.5 Milyon takipçisi bulunan Oğuzhan Uğur, 17 Aralık 2012 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Reklamlar

Oğuzhan Uğur’un Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü müzisyen ınstagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da twitter hesabında da Ocak 2010 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 1,4 Mn takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca Oğuzhan Uğur, ilk sosyal medya kullanıcılığına da twitter hesabında başlamıştır. Twitter adresi.

Reklamlar

Oğuzhan Uğur Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü müzisyenin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü müzisyen Oğuzhan Uğur Ankara’da doğmuştur ve Ankaralıdır. Hatta Oğuzhan Uğur’un yakın arkadaşı ünlü şarkıcı Tuğçe Kandemir doğum gününde “Angaralı” isimli bir şarkı paylaşmıştır.

Oğuzhan Uğur Kimdir
Oğuzhan Uğur ve Babası Hasan Atilla Uğur

Oğuzhan Uğur Babası Kimdir?

Aslında babası Hasan Atilla Uğur’un kim olduğunu Oğuzhan Uğur başlığında incelemek ona saygısızlık olabilir diye düşünüyorum. Burada kim olduğunu anlatmak yerine kitap yazmak çok daha doğru olacaktır. Yine de biz ünlü youtuberın takipçilerine bir fikir olması için kısaca bahsedelim. Hasan Atilla Uğur, Türk istihbaratının yetiştirdiği en önemli isimlerden biridir. Ergenekon davası sürecinde en uzun süre cezaevinde kalan askerlerdendir. Aynı zamanda terör örgütünün başı Apo’yu İmralı’da sorgulamıştır. Hasan Atilla Uğur Babala Tv de Mevzular programında gündem ve geleceğe dair çok kaliteli yayınlar yapmaktadır.

Oğuzhan Uğur’un Eğitim Hayatı

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünü mezunu olan Oğuzhan Uğur, okul döneminde sergi, belgesel ve kısa film çalışmaları gerçekleştirmiş ardından Osman Sınav ile çalışmaya başlamıştır.
Okuldan sonra bir dönem Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav’ın asistanı olarak görev yapmıştır.

Oğuzhan Uğur’un Kardeşi Tuğrul Uğur Kimdir?

Oğuzhan Uğur’un küçük kardeşi Tuğrul Uğur’da abisinin yolundan giderek youtuber olma denemeleri yapmıştır. Şimdilik abisi ile birlikte Babala tv ekibinde yeralmakta ve Onedio da çalışmaktadır.

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu