Reklamlar
GündemGüzellikMagazin

Meryem Can Kimdir? 2022

Reklamlar

Meryem Can Kimdir? 9 Mart 1995 tarihinde İstanbul Kartal’da dünyaya gelen Meryem Can, üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nde tamamlamıştır. Meryem Can 26 yaşındadır. Eğlenceli videolar, günlük vloglar, challenge’lar ve bazen de dıy projelerini paylaşan Meryem Can’ın 4,1 Mn abonesi vardır.

Meryem Can Kimdir?

Meryem Can Kimdir? 9 Mart 1995 yılında İstanbul Kartal’da dünyaya gelen Meryem Can, Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nde eğitimini sürdürmektedir. Meryem Can’ın bir erkek kardeşi ve bir de ablası vardır. YouTube’a ise 7 Ağustos 2014 tarihinde katılan Meryem Can, şu an 1.880.821 aboneye sahiptir.

Meryem Can Kaç Yaşındadır?

Ünlü sosyal medya fenomenin yaşı tüm sevenleri tarafından çok merak edilmektedir. Meryem Can, 9 Mart 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve 26 yaşındadır.

Meryem Can Hangi Burç?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meryem Can, 9 Mart 1995 doğumlu ve balık burucudur.

Meryem Can’ın YouTube Kanalı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meryem Can, YouTube hayatına 8 Ağustos 2014 tarihinde başlamıştır ve 4,1 Milyon aboneye sahiptir. Meryem Can açtığı YouTube kanalında Eğlenceli videolar, günlük vloglar, challenge’lar ve bazen de dıy projelerini paylaşmaktadır. YouTube kanalı

Reklamlar

Meryem Can’ın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meryem Can, Instagram hesabında daha çok kendisi ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. 1,5 Milyon takipçisi bulunan Meryem Can 5 Ekim 2013 tarihinden itibaren Instagram hesabında paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi

Reklamlar

Meryem Can’ın Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meryem Can Instagram hesabın da ne kadar paylaşım yapsa da twitter hesabı üzerinden de paylaşım yapmaktadır. Ayrıca ilk sosyal medya kullanıcılığına da twitter hesabı üzerinden başlamıştır. Ocak 2010 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 163,3 B takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi

Meryem Can Nerelidir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meryem Can’ın nereli olduğu da yaşı gibi sevenleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü sosyal medya fenomeni Meryem Can, İstanbul’un Kartal ilçesinde doğmuştur ve İstanbullu ‘dur.

Meryem Can Nerede Yaşıyor?

Meryem Can Kimdir? Ünlü sosyal medya fenomeni İstanbul’da yaşamaktadır.

Meryem Can’ın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meryem Can’ın en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.72 boyunda ve 52 kilodadır.

Meryem Can’ın Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Meryem Can’ın en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Kestane rengi saçlı, kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Meryem Can’ın Eğitim Hayatı

Ünlü sosyal medya fenomeni Medine Tayfur Sökmen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nü bitirdi.

meryem can kimdir
Meryem Can

Meryem Can Kim Milyoner Olmak İster

2019 yılında Atv ekranlarında yayınlanan ve Murat Yıldırım’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak ister yarışmasına katılan Meryem Can, 2. soruda ‘Köpeğin kesik kesik havlaması hangi sözle ifade edilir?’ sorusuna tıslamak olarak cevap vermiş ve 2. soruda elenmiştir.

Reklamlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu