Site icon AZO Medya

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2021-2022

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Ücretleri, İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı (İSTEK) tarafından 1996 yılında kurulan Yeditepe Üniversitesi; Türkiye’de birçok alanda öncü, seçkin, akademik ve yönetim kadroları ile Atatürkçü düşüncelerin ışığında çağdaş, araştırmacı, yenilikçi, iş dünyasının ihtiyaç duyduğu tüm nitelik ve donanıma sahip, teknolojiye hakim, dünya kültürünü tanıyan, öz benliğini güçlendirmiş gençler yetiştirmeyi amaçlıyor. Üniversitemiz, çağdaş akademik program ve uygulamalarıyla bilgi çağına dönük eğitim yapıyor.

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Ücretleri (2021-2022)

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Ücretleri,

Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Eğitim Ücretleri;

40.000 TL’dir.

Meslek Yüksek Okulu Eğitim Ücretleri;

35.000 TL’dir.

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Yabancı Dil Hazırlık Programı Dönem Ücreti;

30.000 TL’dir.

Meslek Yüksekokulu Yabancı Dil Hazırlık Programı Dönem Ücreti;

18.000 TL’dir.

Diğer Programların Yabancı Dil Hazırlık Dönem Ücreti;

30.000 TL’dir.

Yeditepe Üniversitesine dair daha fazla bilgi için

Not: Ücretlere KDV dahil değildir.

Neden Yeditepe Üniversitesi?

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Ücretleri, Fen Bilimlerinden Sosyal Bilimlere, Güzel Sanatlardan Sağlık Bilimlerine ve Eğitim Bilimlerine kadar geniş bir yelpazede akademik faaliyetlerini sürdüren Yeditepe Üniversitesi, öğrencilerine çift anadal, yan dal ve yurt dışı eğitim olanakları sunarak onları gelişen dünyanın gerekliliklerine uygun bir eğitim ile buluşturuyor. Akademik faaliyetlerinin yanı sıra kampüs ortamında 44 öğrenci kulübü ve etkinlikleriyle öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine imkân sağlıyor. Spor alanında faaliyet gösterdiği 42 spor branşındaki başarılarıyla, her yıl üniversiteler arasında en üst sıralarda yer alıyor.

Yeditepe Üniversitesi, Avrupa, A.B.D., Kanada, Rusya, Güney Amerika ve Uzak Doğu başta olmak üzere dünyanın önde gelen üniversiteleri ile 700’ün üzerinde işbirliği sağlayarak, Türkiye’de yükseköğretime öncülük ediyor. Vakıf üniversiteleri içinde Erasmus ve Exchange ile en fazla yabancı öğrenci değişimi yapan üniversite olarak bayrağı elinde tutmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Nerede Ve Adresi

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Ücretleri, 26 Ağustos Yerleşimi İstanbul’un merkezi Ataşehir’de ulaşım açısından son derece kolay bir güzergah üzerinde yer almaktadır. Taksim, Üsküdar, Kadıköy, (Metrobüs Uzunçayır), Metro (Marmaray), Bostancı, Kartal gibi merkezlerden toplu taşıma araçları kullanılarak rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Yeditepe Üniversitesi Adres: İnönü Mah. Kayışdağı Cad. 26 Ağustos Yerleşimi, Ataşehir – İstanbul

Yeditepe Üniversitesi İletişim

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Ücretleri, Santral:  (0216) 578 00 00 Fax: (0216) 578 02 99

Yukarıdaki telefon numaraları günceldir. Yeditepe Üniversitesine yukarıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Ulaşım

Yeditepe Üniversitesi Eğitim Ücretleri, Yeditepe Üniversitesinin düzenli servis hizmetini de veren İSTEK A.Ş., 1992 yılından itibaren İSTEK Vakfı Okulları ve 1996 senesinden itibaren de Yeditepe Üniversitesi öğrenci ve personeline servis hizmeti vermektedir.

Misyonu, hizmet verdiği öğrenci ve personelin ihtiyaç ve beklentilerini doğru ve tam anlamak, onları güvenli ve konforlu sağlıklı ve hijyenik ortamlarda taşımak, yeni ve teknolojik üstünlüğü olan araçlarla değişen ve gelişen teknolojiyi kullanarak taşımacılık yapmak, araçların periyodik bakımlarını ve sürekli kontrollerini yaparak olası arızaları sıfıra indirmek, uygun iletişim teknolojileri kullanarak araçların konumu hakkında bilgi sahibi olmak, çalışanların eğitimini ve memnuniyetini, bununla birlikte hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve olası her olumsuz duruma karşı, uygun çözümler geliştirmektir.

Toplam 440 araçla hizmet vermektedir. 370 araçlık bir minibüs filosu İSTEK Vakfı Okulları, 70 araçlık midibüs filosu da Yeditepe Üniversitesi öğrenci ve personeli için çalışmaktadır.

İstanbul’da şu an için Çatalca, Silivri, Beylikdüzü, Şile ve Sultanbeyli ilçeleri dışındaki tüm ilçelerden, Üniversitemize öğrenci taşınmaktadır. Üniversitemize belirli semtlerden 08.00 – 12.00 arasında kampüse geliş (saat başı),  12.00 – 18.00 (saat başı) arasında da kampüsten dönüş öğrenci servis hizmeti verilmektedir.

Ayrıca, 26 Ağustos Yerleşimi içinde saat 08.00-23.00 arasında, 5 adet ring servisi de hizmet vermektedir.

Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi İstanbul’un merkezi Ataşehir’de ulaşım açısından son derece kolay bir güzergah üzerinde yer almaktadır. Taksim, Üsküdar, Kadıköy, (Metrobüs Uzunçayır), Metro (Marmaray), Bostancı, Kartal gibi merkezlerden toplu taşıma araçları kullanılarak rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Ulaşım servisi hakkında bilgi ve iletişim için;

Yediterpe Üniversitesi Eğitim Ücretleri, (0216) 578 01 34 – (0216) 578 01 35 – (0216) 578 01 13

Mail: istekservis@istek.org.tr

Başka Bir Üniversite İle İlgili Yazımızı Okumayı Unutmayınız!

Exit mobile version