Site icon AZO Medya

Ömer Başdoğan Kimdir? 2022

Ömer Başdoğan Kimdir? 1990 yılında Ankara’da doğdu. Kamu sektöründe bir dönem çalışmış olan Ömer Başdoğan sosyal medya ismi ile Nalet Bebe, Vine videoları ile sosyal medyada meşhur oldu. Sonrasında Youtube ve Instagram etkisini artırması ile Vine popülariteliğini kaybetti.

Ömer Başdoğan Kimdir?

Ömer Başdoğan Kimdir? Sosyal medya dünyasında Nalet Bebe tiplemesiyle tanınan Ömer Başdoğan 7 Mart 1987 tarihinde dünyaya geldi. Skeç tadında çektiği videoları ile Instagram ve YouTube platformunda ismini ön plana çıkarmayı başaran başarılı sosyal medya fenomeni aynı zamanda 13 Şubat 2019’da Hep Yek sinema filmi ile ilk defa kamera önüne geçmiştir. Ayrıca 2019 yılında vizyona giren Enes Batur Gerçek Kahraman filminde de yer almıştır. Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden olan Başdoğan senaryosunu kardeşi Furkan ile yazdığı ve başrolünü kendisini oynadığı Şahane Hayaller adlı filmi 7 Şubat 2020’de vizyona girerek oldukça beğenilmiştir.

Ömer Başdoğan Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü sosyal medya fenomenin ’in yaşı tüm sevenleri tarafından çok merak edilmektedir. Ömer Başdoğan, 7 Mart 1987 tarihinde Ankara’da doğmuştur ve 34 yaşındadır.

Ömer Başdoğan Hangi Burç?

Ünlü sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan, 1987 doğumlu ve balık burcudur.

Ömer Başdoğan’ın YouTube Kanalı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan, YouTube hayatına 23 Ekim 2015 tarihinde başlamıştır ve 67 bin aboneye sahiptir. Ömer Başdoğan Nalet Bebe ismi ile açtığı YouTube kanalında ‘şahane hayaller’ filmi hakkında teaserleri ve komik videolar yayınlamaktadır. YouTube kanalı

Ömer Başdoğan’ın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan, Instagram hesabında kendisi ile komik fotoğraflar ve videolar paylaşmaktadır. 1,8 Milyon takipçisi bulunan Ömer Başdoğan 25 Nisan 2015 tarihinden itibaren Instagram hesabında paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Ömer Başdoğan Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan’ın nereli olduğu da yaşı gibi sevenleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan, Ankara Keçiörenli’dir.

Ömer Başdoğan Nerede Yaşamaktadır?

Ünlü sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan Ankara’da doğmuştur ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Ömer Başdoğan’ın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan’ın Boyu ve Kilosuna dair her hangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Ömer Başdoğan’ın Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Ömer Başdoğan’ın en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Kahverengi saçlı, kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Ömer Başdoğan

Ömer Başdoğan’ın Oynadığı Filmler?

Exit mobile version