Site icon AZO Medya

Nermin Yazılıtaş Kimdir? 2022

Nermin Yazılıtaş Kimdir?

Nermin hanım, evli, 5 çocuk annesi olan Nermin Yazılıtaş yemek yapmayı çok seven birisidir. Günün uzun bir saatini çok sevdiği ve mutlu olduğu mutfağında geçirmektedir. Nermin Yazılıtaş güzel yemekleri, tatlıları ve güzel sunumlarıyla ınstagram da ünlenmiştir.

Nermin Yazılıtaş Kaç Yaşındadır?

Ünlü sosyal medya fenomeninin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Nermin Yazılıtaş bir söylentiye göre 46 yaşında olduğu bilinmektedir.

Nermin Yazılıtaş Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü sosyal medya fenomeni Nermin Yazılıtaş’ın tam olarak doğum tarihi bilinmediği için burcunda tam olarak bilemiyoruz. Nermin Yazılıtaş güzel yemeleri, düzeni ve sunumlarıyla burcunu tahmin edebilirsiniz.

Nermin Yazılıtaş’ın YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Nermin Yazılıtaş, ınstagramda uzun süredir paylaşım yapsa da YouTube hayatına 23 Ocak 2017 tarihinde katılmıştır. Kısa sürede 209 B aboneye ulaşmıştır. YouTube kanalı.

Nermin Yazılıtaş’ın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Nermin Yazılıtaş, ilk sosyal medya kullanıcılığına ınstagram hesabından başlamıştır. Uzun süredir de paylaşım yapmaktadır. Sessiz yemek videoları, sunumları, evindeki düzeni ile ınstagramda tanınmıştır. 5 Ocak 2015 tarihinden beri ınstagram da paylaşım yapmaktadır. 23 Mayıs 2019 tarihi itibariyle Instagram’da 1.3 Milyon takipçisi olmuştur. 2021 tarihi itibariyle de 3 Milyon takipçisi bulunmaktadır.

Nermin Yazılıtaş Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü sosyal medya fenomeninin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçileri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü sosyal medya fenomeni Nermin Yazılıtaş Yozgatlıdır.

Nermin Yazılıtaş’a ait Yozgat Şehrinin Meşhur Olan Arabaşı Çorbası Sunumu

Nermin Yazılıtaş Kimdir ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni Nermin Yazılıtaş, Yozgat’ta doğmuştur ve Hollanda da yaşamaktadır.

Nermin Yazılıtaş Nasıl Fenomen Oldu?

Yemek yapmayı çok seven Nermin Yazılıtaş çocuklarının isteği üzerine menü belirleyip her gün farklı bir menü hazırlamaktadır. Nermin Yazılıtaş çektiği videolar da konuşmamaktadır. Yüzünü ve kendisini de pek tanıtmamıştır. Nermin Yazılıtaş Hollanda da yaşamaktadır ve Türk yemeklerini de çok sevdiği bilinmektedir. Genel olarak evinde Türk yemekleri pişirmektedir. Nermin Yazılıtaş, evindeki düzenini, yaptığı yemeklerini, yemek masasının sunumunu, salonunu ve en çok vakit geçirdiği mutfağını paylaşarak fenomen olmuştur. Sayfasında yemek tarifleri, çorba tarifleri, tatlı tarifleri ve daha bir çok tarifi bulabileceğiniz bir sayfa yapmıştır.

Nermin Yazılıtaş Sunum
Exit mobile version