Site icon AZO Medya

Meriç Aral Kimdir? 2022

Meriç Aral Kimdir? 1 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul’da doğan, Türk oyuncudur. Medcezir’deki ‘Hale’ rolüyle tanınması sonrasında çeşitli sinema ve televizyon yapımlarında rol almıştır.

Meriç Aral Kimdir?

Avukatlık yapan bir ailenin çocuğu olarak 1 Temmuz 1988 tarihinde doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı zamanda yan dal olarak karşılaştırmalı edebiyat bölümünde eğitim gördü. Staj sonrasında oyunculuğa başladı. Film asistanı olarak kısa bir süre görev aldı. Sultan adlı dizide ilk deneyimini gerçekleştirdi ve oyunculuk eğitimi almaya başladı. Medcezir’deki ‘Hale’ rolüyle tanındı. Ardından Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Unutursam Fısılda adlı filmde oynadı. Sonraki süreçte Yüksek Sosyete (2016) diziler ile Hesapta Aşk (2016) ve Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü (2017) adlı filmlerde rol aldı. 2017 – 2019 yılları arasında Star TV de yayınlanan Söz adlı dizide Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Sarp Akkaya ve Nihat Altınkaya ile başrolleri paylaştı. Ardından 10 Ocak 2020’de vizyona giren Biz Böyleyiz adlı filmde Beril karakterini canlandırdı.

Meriç Aral Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü oyuncunun yaşı tüm sevenleri tarafından çok merak edilmektedir. Meriç Aral, 1 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve 32 yaşındadır.

Meriç Aral Hangi Burç?

Ünlü oyuncu Meriç Aral, 1 Temmuz 1988 doğumlu ve yengeç burcudur.

Meriç Aral’ın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü oyuncu Meriç Aral, Instagram hesabında daha çok kendisi ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. 1,6 Milyon takipçisi bulunan Meriç Aral 4 Eylül 2011 tarihinden itibaren Instagram hesabında paylaşım yapmaktadır. Ayrıca ilk sosyal medya kullanıcılığına da Instagram hesabı üzerinden başlamıştır. Instagram adresi

Meriç Aral’ın Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü oyuncu Meriç Aral Instagram hesabın da ne kadar paylaşım yapsa da twitter hesabı üzerinden de paylaşım yapmaktadır. Temmuz 2012 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 154, 8 B takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi

Meriç Aral Nerelidir?

Ünlü oyuncunun yaşı gibi en çok merak edilen sorularından nereli olduğu da merak edilmektedir. Ünlü oyuncu Meriç Aral, İstanbulludur.

Meriç Aral Nerede Yaşıyor?

Ünlü oyucu İstanbul’da doğmuştur ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Meriç Aral’ın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü oyucu Meriç Aral’ın en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.71 boyunda ve 55 kilodadır.

Meriç Aral’ın Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü oyuncu Meriç Aral’ın en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Koyu kahverengi saçlı, kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Meriç Aral Eğitim Hayatı

Lise eğitiminin ardından Bilgi Üniversitesi’nde hukuk ve yan dal olarak karşılaştırmalı edebiyat eğitimi alarak 2012 yılında mezun olmuştur. Meriç Aral avukatlık stajını bitirdikten sonra yeni sinemacılar ile film asistanı olarak çalışmaya başladı ve oyunculuk serüveni de böyle devam etmektedir.

Meriç Aral

Meriç Aral’ın Oynadığı Diziler?

Meriç Aral’ın Onadığı İlk Dizi

Meriç Aral’ın Oynadığı Filmler?

Meriç Aral’ın Oynadığı İlk Film
Exit mobile version