Site icon AZO Medya

İstanbul Bilgi Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2021-2022

İstanbul Bilgi Üniversitesi Eğitim Ücretleri, İstanbul Bilgi Üniversitesi’ndeki tüm bölümlerin burslu kontenjanı var. Ayrıca üniversiteye başladıktan sonra gösterdiğin başarıya göre de burs alabilirsiniz.
Öğretmen çocuklarına %10 indirim, Kardeşlere %10 indirimler yer almaktadır. Üniversite’nin önlisans, lisans veya lisansüstü programlarından mezun olup ve yeni bir programa kayıt olmak mı istenildiğine, %30 Mezun İndirimi verilmektedir. Maddi açıdan desteğe ihtiyaç duyan ve belgeleyen öğrenciler, kesintisiz olarak en az bir yıl kayıtlı aktif öğrenci olarak öğrenimine devam etmiş olman koşuluyla İhtiyaç Bursundan faydalanabilir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Ücretleri (2021-2022)

Sivil Havacılık Yüksekokulu, Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

İstanbul Bilgi Üniversitesi Eğitim Ücretleri, Burslar: İstanbul Bilgi Üniversitesi’ndeki tüm bölümlerin burslu kontenjanı var. Ayrıca üniversiteye başladıktan sonra gösterdiğiniz başarıya göre de burs alabilirsiniz.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Eğitim Ücretleri, İndirimler: Öğretmen çocuklarına %10 indirim, Kardeşlere %10 indirimler yer almaktadır. Üniversite’nin ön lisans, lisans veya lisansüstü programlarından mezun olup ve yeni bir programa kayıt olmak istenildiğine, %30 Mezun İndirimi verilmektedir.
Maddi açıdan desteğe ihtiyaç duyan ve belgeleyen öğrenciler, kesintisiz olarak en az bir yıl kayıtlı aktif öğrenci olarak öğrenimine devam etmiş olmak koşuluyla İhtiyaç Bursundan faydalanabilir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Nerede?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Eğitim Ücretleri, İstanbul Bilgi Üniversitesi , 7 Haziran 1996 tarihinde İstanbul, Türkiye’de kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. Üniversite adının kısaltılması “BİLGİ” dir.

Kampüsler;

İstanbul Bilgi Üniversitesi Kampüsler Ve Adresleri?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Eğitim Ücretleri,

Santralistanbul Kampüsü

Emniyettepe, Eyüpsultan/İstanbul

Dolapdere Kampüsü

Hacıahmet, Kurtuluş Deresi Cd. No:19, Beyoğlu/İstanbul

Kuştepe Kampüsü

Kuştepe Mh., İnönü Cad. No: 6, Kuştepe Kampüsü, İstanbul

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim

İstanbul Bilgi Üniversitesi Eğitim Ücretleri, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin tüm kampüslerinin iletişim bilgilerine aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Santralistanbul Kampüsü İletişim

0 (212) 311 50 00

Dolapdere Kampüsü İletişim

0 (212) 311 50 00

Kuştepe Kampüsü İletişim

0 (212) 311 50 00

Başka Bir Üniversite İle İlgili Yazımızı Okumayı Unutmayınız!

Exit mobile version