Site icon AZO Medya

Halil Söyletmez Kimdir? 2022

Halil Söyletmez Kimdir?

YouTube fenomeni ile tanınan Halil Söyletmez,  İlk olarak İnci Sözlük ‘teki ‘zirve’ adı verilen buluşmalarla adını duyurdu. Canlı yayın yapılan bir programda çeşitli tiplemeler ve telefon şakalarıyla belli bir kitle kazandı. 2013 yılında Vine isimli uygulamayla fenomen olma yoluna devam etti. Cumali Ceber tiplemesiyle popülerliği artan Halil Söyletmez bir medya şirketi kurarak, markalara ve ünlülere sosyal medya danışmanlığı yaptı. Açtığı Youtube hesabından da farklı videolarıyla takip edilmeye devam etti. Ardından popülerliği elde ettiği Cumali Ceber karakterine ”Cumali Ceber Allah Seni Alsın” adında film yaptı. 

Halil Söyletmez Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü YouTuber fenomoenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Halil Söyletmez, 19.03.1992 tarihinde Adana’da doğmuştur ve 29 yaşındadır.

Halil Söyletmez Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü YouTuber fenomeni 19 Mart 1992 doğumlu ve balık burcudur.

Halil Söyletmez’in YouTube Hesabı Nedir?

İlk sosyal medya kullanıcığına YouTube kanalı üzerinden 28 Ağustos 2009 tarihinden itibaren başlamıştır ve 1.63 Mn aboneye sahiptir. YouTube kanalı.

Halil Söyletmez’in Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni uzun süredir YouTube da olsa da ınstagramda da paylaşım yapmaktadır. 1.7 Milyon takipçisi bulunan Halil Söyletmez, 9 Ekim 2011 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Halil Söyletmez’in Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da twitter hesabında da Şubat 2010 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 318,2 bin takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Halil Söyletmez Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü YouTuber fenomenin nereli olduğu da yaşı gibi tüm hayranları ve takipçileri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü YouTuber fenomeni Halil Söyletmez, Adana’da doğmuştur ve Adanalıdır.

Halil Söyletmez’in Aile Üyleri Kimlerdir?

Eşi: Şeyma Söyletmez’dir.

Halil Söyletmez ve Şeyma Söyletmez

Kızı: Arya Söyletmez’dir.

Halil Söyletmez ve Ailesi

Halil Söyletmez’in Eğitim Hayatı

Ünlü YouTuber fenomeni Halil Söyletmez, Lise mezunudur. Üniversiteyi bitirmeyi hiç düşünmeyerek liseden sonra iş hayatına adım atmıştır.

Halil Söyletmez Kimdir ve Nerede Yaşamaktadır?

Ünlü YouTube fenomeni Adana’da doğmuştur ve İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Halil Söyletmez Lokmacho

Ünlü YouTuber fenomeni 2019 yılında Lokmacho adında İstanbul Beşiktaş’ta lokmacı dükkanı açmıştır. İstanbul’da 27 şubesi bulunan Lokmacho Türkiye’nin her yerine dağılmaktadır.

Halil Söyletmez’in Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.63 boyunda ve 58 kilodadır.

Halil Söyletmez’in Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Siyah saçlı, kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Halil Söyletmez’in Şarkıları

Halil Söyletmez’in İlk Şarkısı

Halil Söyletmez’in Oynadığı Filmler?

Halil Söyletmez’in Oynadığı İlk Film
Exit mobile version