Site icon AZO Medya

Gizem Karaca Ekmekçi Kimdir? 2022

Gizem Karaca Ekmekçi Kimdir?

Ünlü Manken olarak tanınan Gizem Karaca  ünlü Türk mankendir. ‘Karaca’ Soyadı ile ünlenmiştir daha çok karaca soyadını kullanmaktadır. 2011 yılında güzellik yarışmasına katılmıştır ve 2. olmuştur. Gizem Karaca Ekmekçi yarışma bittikten sonra 2012 yılından itibaren dizilerde oyunculuk üzerine teklifler gelmiştir ve bir çok dizi de oyunculuk yapmıştır. Ayrıca sosyal medya hesaplarında da aktif kullanıcıdır.

Gizem Karaca Ekmekçi Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü mankenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Gizem Karaca Ekmekçi, 07.08.1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve 28 yaşındadır.

Gizem Karaca Ekmekçi Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü manken 7 Eylül 1992 doğumlu ve başak burcudur.

Gizem Karaca Ekmekçi’nin Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü manken uzun süredir ınstagramda paylaşım yapmaktadır. 2.6 Milyon takipçisi bulunan Gizem Karaca Ekmekçi, 8 Temmuz 2011 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Gizem Karaca Ekmekçi’nin Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü manken Instagram hesabında ne kadar paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına twitter hesabında başlamıştır. Haziran 2011 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 244,3 B takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Gizem Karaca Ekmekçi Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü mankenin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçileri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü manken Gizem Karaca Ekmekçi, aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından ise Selanik Göçmenidir.

Gizem Karaca Ekmekçi’nin Aile Üyeleri Kimlerdir?

Eşi: Kemal Ekmekçi’dir.

Annesi: Münevver Karaca’dır.

Babası: Cüneyt Karaca’dır.

Gizem Karaca ve Ailesi
Gizem Karaca Ekmekçi ve Eşi Kemal Ekmekçi

Gizem Karaca Ekmekçi’nin Eğitim Hayatı

Ünlü manken Gizem Karca Ekmekçi, küçükken ailesi Amerika’ya taşındığı için çocukluğu Amerika da ve Kanada’da geçti. İlkokulu Amerika’da, ortaokulu Kanada’da bitiren Gizem Karaca Ekmekçi lise yıllarında Türkiye’ye döndü. Lise bittikten sonra İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü kazandıktan sonra zor geçen derslerden kaçmak için güzellik yarışmasına katılmaya karar vermiştir. Ardından 2011 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır ve 2. olmuştur. Ayrıca 2012 yılında oynadığı dizi yayından kaldırılınca Amerika’ya gidip New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştr.

Gizem Karaca Ekmekçi Kimdir ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü manken Gizem Karaca Ekmekçi, İstanbul’da doğmuştur ve 2017 yılında Kemal Ekmekçi ile evlendikten sonra İzmir’e yerleşmiştir.

Gizem Karaca Ekmekçi’nin Kariyeri

Ünlü manken Gizem Karaca Ekmekçi, İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü kazandıktan sonra zor geçen derslerden kaçmak için güzellik yarışmasına katılmaya karar vermiş, Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. Yarışma bittikten hemen sonra gelen dizi tekliflerini değerlendirmiş, 2012 yılında yayınlanan ‘Eve Düşen Yıldırım’ adlı dizide başrol ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2012’de ‘Emir’in Yolu’ isimli ikinci dizisinde de başrol de Güneş Sancaktar’ı oynamıştır. 13. bölümün ardından dizi yayından kaldırıldığı için bir süre Amerika’ya gidip New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi alan Gizem Karaca yeni dizisi ‘Benim Hala Umudum Var’ ile 2013’ün yazında ekranlara dönüş yapmıştır. Güzel oyuncu 2014 yılında ‘Seni Seviyorum Adamım’ isimli ilk sinema filminde başrol de oynamıştır. Film 21 Kasım’dan itibaren vizyona girmiştir. Gizem Karaca Ekmekçi 2014 Haziran ayında Star TV’de yayınlanmaya başlayan ‘Güzel Köylü’ adlı dizide Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile beraber başrol de oynamıştır. Ancak dizi, 17 Haziran 2015’te sona ermiştir. 2017’de ‘İçimdeki Fırtına’ dizisinde rol almaya başlamıştır. Aynı zamanda 2017’de ‘Kara Sevda’ dizisine komiser Mercan rolü ile katılmıştır ve birkaç bölüm sonra ayrılmıştır.

Gizem Karaca Ekmekçi’nin Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü mankenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.70 boyunda ve 55 kilodadır.

Gizem Karaca Ekmekçi’nin Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü mankenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Kumral saçlı, ela gözlü olduğu bilinmektedir.

Gizem Karaca Ekmekçi’nin Şarkıları

Gizem Karaca Ekmekçi’nin Oynadığı Filmler?

Gizem Karaca Ekmekçi’nin Oynadığı Diziler?

Gizem Karaca Ekmekçi’nin Kazandığı Ödüller

Gizem Karaca Ekmekçi
Exit mobile version