Site icon AZO Medya

Eylül Öztürk Özkan Kimdir? 2022

Eylül Öztürk Özkan Kimdir?

Vine’da ‘Memeli Mestan’ adıyla tanınmaya başlayan sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk Özkan, Belçika’nın yerel bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı, 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı. Lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı. İstanbul Üniversitesi Yunan Dili Ve Edebiyatı’nı kazanan Eylül Öztürk Özkan, üniversite yıllarında müzik ve oyunculuk hayatına devam etti, birçok grupla solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Aynı zamanda yerel bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yaptı, dizi ve kliplerde yer aldı, radyo jingle’ları ve reklam müzikleri seslendirdi.
Bir dönem Beyazıt Öztürk’le çalışan Eylül Öztürk Özkan, profesyonel anlamda oyunculuğa ‘Yetersiz Bakiye’ ile başladı. Bu oyundaki karakteriyle ‘En İyi Kadın Tiyatrocu Ödülü’ne layık görüldü. ‘Deniz ve Güneş’ filminde Nurperi rolüne hayat verdi. Eğlenceli video içerikleri üreten Eylül Öztürk Özkan, aynı zamanda Instagram üzerinden sosyal sorumluluk projeleri hazırlıyor.

Eylül Öztürk Özkan Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü YouTuber fenomoenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Eylül Öztürk Özkan, 04.06.1986 tarihinde Balıkesir’de doğmuştur ve 35 yaşındadır.

Eylül Öztürk Özkan Kimdir Hangi Burç

Ünlü sosyal medya fenomeni 4 Haziran 1986 doğumlu ve ikizler burcudur.

Eylül Öztürk Özkan’ın YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni YouTube hayatına 16 Nisan 2013 tarihinde başlamıştır ve 502 B aboneye sahiptir. Eylül Öztürk Özkan, parodi şarkılar, gündelik hayatını anlattığı vloglar tarzı videolarla tanınmıştır. YouTube kanalı.

Eylül Öztürk Özkan’ın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni uzun süredir YouTube hesabında paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına ınstagram da başlamıştır. 3.6 Milyon takipçisi bulunan Eylül Öztürk, 12 Kasım 2012 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Instagram adresi.

Eylül Öztürk Özkan’ın Instagram Hesabı Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomeni uzun süredir YouTube ve ınstagram da paylaşım yapsa da twitter hesabında da Eylül 2013 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. 72.7 B takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi.

Eylül Öztürk Özkan Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü sosyal medya fenomeninin nereli olduğu da yaşı gibi tüm hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk Özkan, Balıkesir’de doğmuştur ve Balıkesirlidir.

Eylül Öztürk Özkan ve Ailesi

Eşi: Barış Kenan Özkan’dır.

Oğlu: Alex Özkan’dır.

Kızı: Alice Özkan’dır.

Eylül Öztürk Özkan’ın Eğitim Hayatı

 lkokulu Gölcük ve İstanbul’da okuyan Eylül Öztürk, annesinin yurt dışında öğretmen olarak görevlendirilmesi ardından Belçika’ya yerleşti. Ortaokul eğitimini yurt dışında tamamlayan Eylül Öztürk, Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi. Küçük yaşlardan bu yana oyunculuğa ilgi duymaya başlayan Eylül Öztürk, Belçika’nın yerel bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı, 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı. Lise yılları boyunca okulun müzik gruplarında solist olarak yer aldı. İstanbul Üniversitesi Yunan Dili Ve Edebiyatı’nı kazanan Eylül Öztürk, üniversite yıllarında müzik ve oyunculuk hayatına devam etti, bir çok grupla solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Aynı zamanda yerel bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yaptı, dizi ve kliplerde yer aldı, radyo jingle’ları ve reklam müzikleri seslendirdi.

Eylül Öztürk Özkan’ın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.68 boyunda ve 52 kilodadır.

Eylül Öztürk Özkan’ın Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü sosyal medya fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Koyu kahverengi saçlı,kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Eylül Öztürk Özkan’ın Oynadığı Filmler?

Eylül Öztürk Nail Spa

2019 yılında İstanbul Ataşehir’de kurulan ilk şubesinde dünyanın bir çok ülkesinde oldukça popüler olan protez tırnak hizmetini ülkemizde de en doğru şekilde temsil edebilmek adına küçük bir kadro ile yola çıktılar.

Bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde hem İstanbul’da hem de diğer illerde 10’a yakın şube açmışlardır.

Kuruluşumuzun henüz ilk senesinde olmamıza rağmen ilk ödülü Ulusal Markalar Franchise Ödülleri kapsamında Güzellik ve Bakım Kategorisi’nde
-En iyi kurulan Franchising sistemi
-En iyi kurumsal yapı
-Vizyon ve Hizmet

Ödülünü almaya hak kazanmışlardır.

Eylül Öztürk Nail Spa şuan İstanbul ilinde üç şubesi vardır;

Ataşehir/İstanbul

Ümraniye/İstanbul

Maslak/İstanbul

Beylikdüzü/İstanbul

Eylül Öztürk Özkan Nail Spa
Exit mobile version