Site icon AZO Medya

Bilal Hancı Kimdir? 2022

Bilal Hancı Kimdir?

Çektiği Vine videoları ile tanınan Bilal Hancı, Fatih Yasin ve  Atakan Özyurt‘la üniversitede tanışmış ve daha sonra birlikte çektikleri vine videoları ile fenomen olma yolunda ilk adımı atmışlardır. Sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında Youtube’da ‘Kafalar’ kanalını açarak çok sevilen fenomenler arasında yer almışlardır.

Bilal Hancı Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Ünlü YouTuber fenomoenin yaşı tüm hayranlarının ve takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Fatih Yasin, 08.09.1989 tarihinde Trabzon’da doğmuştur ve 31 yaşındadır.

Bilal Hancı Kimdir ve Hangi Burç?

Ünlü YouTuber fenomeni 8 Eylül 1989 doğumlu ve başak burucdur.

Bilal Hancı’nın YouTube Hesabı Nedir?

Ünlü YouTube fenomeni YouTube hayatına üç arkadaşı ile başlamıştır. Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile 26 Aralık 2014 tarihinde başlamışlardır ve 7.19 Milyon aboneye sahiptirler. Eğlence, vlog ve challenge tarzı videolarla tanınmışlardır. YouTube kanalı.

Bilal Hancı’nın Insatgram Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni uzun süredir YouTube da olsa da ınstagramda da paylaşım yapmaktadır. 2,4 Milyon takipçisi bulunan Bilal Hancı, 1 Mayıs 2013 tarihinden itibaren paylaşım yapmaktadır. Insatgram adresi.

Bilal Hancı’nın Twitter Hesabı Nedir?

Ünlü YouTuber fenomeni Instagram ve YouTube hesaplarında ne kadar paylaşım yapsa da ilk sosyal medya kullanıcılığına twitter hesabında başlamıştır. Ekim 2011 tarihinden itibaren twitter hesabında paylaşım yapmaya başlamıştır. 587,3 bin takipçisi bulunmaktadır.

Bilal Hancı Kimdir ve Nerelidir?

Ünlü YouTuber feneomeninin nereli olduğu da yaşı gibi hayranları ve takipçeleri tarafından çok merak ediliyor… Ünlü YouTuber fenomeni Bilal Hancı Trabzon’da doğmuştur ve Trabzonludur.

Bilal Hancı’nın Eğitim Hayatı

Ünlü YouTuber fenomeni İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunudur.

Bilal Hancı Kimdir ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü YouTuber fenomeni Trabzon’da doğmuştur ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Bilal Hancı’nın Boyu ve Kilosu Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından boyu ve kilosu da çok merak ediliyor. 1.77 boyunda ve 76 kilodadır.

Bilal Hancı’nın Saç Rengi ve Göz Rengi Nedir?

Ünlü YouTuber fenomenin en çok merak edilen sorularından saç rengi ve göz rengi de çok merak ediliyor. Kahverengi saçlı, kahverengi gözlü olduğu bilinmektedir.

Bilal Hancı’nın Oynadığı Filmler?

Bilal Hancı’nın Şarkıları

Bilal Hancı
Exit mobile version